Zamknij

"10.05, chwila po 15 Pozdrawiam koleżankę, ktorą zaczepiałem dziś na WP, koło komisariatu, masz czarne włosy i na czarno byłaś ubrana.. Wpadliśmy na siebie dwa dni wcześniej w sklepie monopolowym na kościuszkach jak kupowałaś % na babski wieczór 😁 widać że udał się wieczór skoro do dziś jeszcze Cię trzyma bo wyglądałaś na zaskoczoną aczkolwiek w sumie sie nie dziwię bo również bym tak zareagował gdyby ktoś ni stąd ni zowąd sie do mnie na ulicy odezwał 😂"


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

"Poszukuje koleżanki w wieki 17-19l, z którą mógłbym nawiązać luźną relacja. Mianowicie chodzi mi o wyjście na piwko lub zwyczajny spacer. 😛 (Nie, nie możesz zabrać przyjaciółki) :3"

"Dziena wszystkim za dzisiejszy balet, zostanie w pamięci na długo. pozdro od najbardziej zwariowanego faceta zwanym potocznie jako PŁASKI 💪🤣👌"

"Pozdrawiam 3 dziewczyny które szły wieczorem koło 21 Główna koło Biedronki 😊Chłopak w pomarańczowej bluzie odezwij się w komentarzu(14.08)"

"Witam. Chciałabym pozdrowić chłopaka, któremu niechcący zablokowałam wjazd na parking pod chińczykiem na ulicy Klasztornej w Świeciu dzisiaj koło godziny 12 😉 Dziękuję za wyrozumiałość 😉(14.08)"

"Chciałbym pozdrowić piękną, młodą Panią pielęgniarkę o blond włosach i nie wysokim wzroście z Nowego Szpitala w Świeciu. Mijaliśmy się na neurologii, niestety nie było czasu zagadać :)"

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone