Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Mechanik utrzymania ruchu - Espack Drzycim

Data dodania: 2020-01-09 11:24:31ID: 2279

795Pokaż numer[email protected]

Mechanik Utrzymania Ruchu ESPACK Drzycim
Zadania:
- Remonty maszyn i urządzeń
- Usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn
- Instalacja nowych maszyn i urządzeń
- Ocena stanu technicznego maszyn i instalacji
- Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
- Utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
- Praca stacjonarna w zakładzie produkcyjnym w Drzycimiu
Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Praktyczna wiedza z zakresu obsługi technicznej maszyn
- Dokładność, rzetelność, sumienność oraz samodzielność w wykonywaniu zadań i obowiązków
Oferujemy:
- bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
- stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy
CV można kierować na adres [email protected] lub składać bezpośrednio w siedzibie firmy.