Promuj to ogłoszenie

Operator koparko-ładowarki

Data dodania: 2020-07-20 11:35:23ID: 2514

+48Pokaż numer[email protected]

Stanowisko: Operator koparko-ładowarki chwytakowej - DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Miejscowość: okolice Marburg

Zakres obowiązków:
? Transport wewnętrzny kłód, zrębków, palet, itp.
? Załadunek i rozładunek ciężarówek i urządzeń (piła, elektrociepłownia itp.)
Oczekiwania:
? Doświadczenie zawodowe w obsłudze ładowarek kołowych i koparek, w tym ładowarek chwytakowych
? Dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
? prawo jazdy klasa C ? mile widziane
? Gotowość do pracy na zmiany i w soboty
? Auto na dojazd do pracy

Oferujemy:
? Umowa o prace tymczasową - legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
? stawka godzinowa od 14 euro brutto / h ( 1700 euro netto)
? Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz w sobotę
? Darmowe zakwaterowanie
? Opieka polskiego koordynatora projektu
? Możliwość pracy długoterminowej
? Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
? Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Kontakt mail : [email protected]
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego : + 48 515 909 950, +48 571 322 118, +48 571 322 116, +48 572 505 720, +48 515 909 954

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.