Promuj to ogłoszenie

AG-MAR Engineering zatrudni kierownika robót branża energetyczna

Data dodania: 2020-11-18 16:25:23ID: 2741

725Pokaż numer[email protected]

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AG-MAR Engineering z siedzibą w Czersku Świeckim jest ugruntowaną firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmującą się branżą elektryczną i elektroenergetyczną.

Obecnie w związku z cały czas postępującym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko kierownika robót w branży energetycznej.

Zadania:
- analiza dokumentacji przetargowej wraz z oceną czynników mających wpływ na wycenę projektu, analiza SIWZ,
- wykonywanie kalkulacji cen zgodnie ze specyfikacją techniczną,
- wykonanie przedmiarów robót i kosztorysowanie,
- przygotowywanie procesu konsultowania cen z dostawcami i podwykonawcami,
- analizowanie i ocena poprawności otrzymanych odpowiedzi w odniesieniu do specyfikacji,
- współpraca z urzędami i instytucjami w zakresie potrzebnej dokumentacji,
- opracowywanie harmonogramu robót.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne lub wyższe inżynierskie (budownictwo, energetyka),
- znajomość oprogramowania Pakietu Office(Word, Excel), NORMA Pro, Autocad będzie dodatkowym atutem,
- doświadczenie przy sporządzaniu kosztorysów, analizie dokumentacji przetargowej (projektów budowlanych, wykonawczych, SIWZ, PFU, itp) będzie dodatkowym atutem,
- umiejętność analitycznego myślenia i organizacji pracy własnej,
- samodzielność i odpowiedzialność,
- zdolności komunikacyjne,
- dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole(dokładność, terminowość),
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne i przejrzyste reguły wynagradzania,
- dodatkowe ubezpieczenie,
- szkolenia wdrożeniowe,
- narzędzia pracy: laptop, telefon ,samochód służbowy,
- przyjazną atmosferę pracy,
- zdobycie cennego doświadczenia.

Prosimy o dopisywanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AG-MAR Engineering Iwona Zagert.

W przypadku woli udziału w projektach rekrutacyjnych Przedsiębiorstwa Wielobranżowego AG-MAR Engineering Iwona Zagert w przyszłości prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu udziału w innych projektach rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez firmę Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AG-MAR Engineering Iwona Zagert."

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AG-MAR Engineering Iwona Zagert z siedzibą w Czersku Świeckim 84, 86-131 Jeżewo. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego lub nawiązania współpracy w oparciu o umowę o pracę. Podanie danych osobowych wynika z obowiązku, o którym mowa w art. 221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 poz. 108 z późn. zm.) lub jest dobrowolne w przypadku woli nawiązania współpracy w oparciu o umowę o pracę. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania) a w sytuacjach określonych prawem ? usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.