Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy w branży metali nieżelaznych

Data dodania: 2021-05-28 12:52:24ID: 3053

518Pokaż numer[email protected]

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży surowców wtórnych poszukuje Kandydata na stanowisko:

Siedziba firmy: Świecie

Zadania:
? Współpraca z placami złomowymi na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
? Rozwój bazy klientów o nowych dostawców indywidualnych i hurtowych
? Monitorowanie konkurencyjności firmy
Oczekiwania:
? Znajomość rynku złomu metali nieżelaznych ? mile widziana
? Doświadczenie na podobnym stanowisku
? Gotowość do pracy w terenie (częste wyjazdy do Klientów)
? Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
? Chęć do pracy, komunikatywność, otwartość

Oferujemy:
? Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę
? Pracę w prężnie rozwijającej się organizacji
? Możliwość samodzielnego planowania pracy i sposobu realizacji zadań
? Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
? Niezbędne narzędzia pracy ? auto, laptop, telefon
? Możliwość zakwaterowania