Zamknij
REKLAMA

Plan Mobilności Miejskiej - ostanie dni na wypełnienie ankiety

10:34, 18.02.2021 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Jeszcze tylko do 24.02.2021 r. można wypełnić ankietę dotyczącą rozwiązań w zakresie transportu publicznego i prywatnego na terenie Gminy Świecie!

Potrzebujemy jeszcze więcej Państwa opinii! Osoby, które jak dotąd nie miały okazji wzięcia udziału w badaniu, zachęcamy do wypełnienia zaledwie kilkuminutowej ankiety.

Jeżeli są Państwo Mieszkańcami Gminy Świecie, zachęcamy do kliknięcia w ankietę TUTAJ

Jeżeli są Państwo Przedsiębiorcami działającymi na terenie Gminy Świecie, prosimy o kliknięcie w ankietę TUTAJ

Państwa udział w badaniu pozwoli nam na poznanie preferencji Mieszkańców i Przedsiębiorców w zakresie komunikacji zbiorowej i prywatnej. Zebrane odpowiedzi i komentarze przyczynią się do oceny aktualnej sytuacji transportowej na obszarze Gminy i Miasta Świecia oraz pomogą dobrać rozwiązania w zakresie mobilności, dostosowane do Państwa potrzeb.

Ankiety można wypełnić również w formie papierowej. Formularze dostępne są w holu Urzędu Miejskiego, przy ul. Wojska Polskiego 124 w Świeciu. Wypełnione ankiety mogą Państwo zwrócić osobiście do Urzędu Miejskiego lub przekazać pocztą na adres:
Urząd Miejski w Świeciu ul. Wojska Polskiego 12486-100 Świecie:

Wykonawcą aktualizacji Planu Mobilności Miejskiej Miasta Świecia jest Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. (Źródło: swiecie.eu)

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%