Zamknij
REKLAMA

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna świętowała 50-lecie. Zobacz WIDEO

14:40, 15.10.2021 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Obecni i byli pracownicy, władze powiatu świeckiego oraz przedstawiciele instytucji współpracujących wzięli udział w jubileuszowej uroczystości 50-lecia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu.

Spotkanie miało miejsce w czwartek 14 października. Było dobrą okazją do tego, żeby przedstawić jak poradnia zmieniała się i rozwijała w ciągu półwiecza, jak przenosiła się do innych lokalizacji, jak polepszały jej się warunki i przestrzeń do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Hanna Jurek obecna dyrektor poradni podkreślała, że największym kapitałem poradni są jej pracownicy – dobrze wykształceni i zaangażowani, a ich pracę najlepiej weryfikują podopieczni.

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Świeciu udziela różnych form pomocy. Są to indywidualne i grupowe zajęcia terapeutyczne, terapia rodzin, grupy wsparcia, mediacje, interwencje kryzysowe, warsztaty, porady i konsultacje.

W poradni odbywają się między innymi zajęcia z logorytmiki, treningi umiejętności społecznych dla dzieci z autyzmem, terapia grupowa dla uczniów z dysleksją.

Ważną częścią działań jest poradnictwo dotyczące problemów wychowawczych, dydaktycznych i rozwojowych dzieci i młodzieży.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%