Zamknij

Zimowy obóz zapaśniczy w Świeciu rusza już w poniedziałek

12:41, 08.02.2024 Aktualizacja: 12:50, 08.02.2024
Skomentuj

MLKS Wisła Świecie organizuje camp zapaśniczy. Do wyboru są dwa terminy: 12-16 oraz 19-23 lutego. W programie mnóstwo atrakcji i codziennie zapaśniczy trening

Dlaczego warto wziąć udział w feriach sportowych?

— Oto 7 niezaprzeczalnych korzyści: Zajęcia prowadzone przez doświadczonych trenerów pomogą doskonalić umiejętności w ulubionych dyscyplinach sportowych. Półkolonie to świetny sposób na zachęcenie dzieci do regularnej aktywności fizycznej, rozwijając zdrowy styl życia. Dzieci mają okazję poznać nowych przyjaciół, współzawodniczyć w zespołowych grach i tworzyć niezapomniane wspomnienia. Udział w turniejach i grach zespołowych rozwija umiejętności współpracy, komunikacji i pracy w grupie. Z nami rodzice mogą być spokojni - oferujemy ograniczoną ilość miejsc, doświadczoną kadrę trenerów i różnorodne atrakcje — podkreślają organizatorzy.

Pokaż mniej

W programie: 

  • trening zapaśniczy
  • codziennie ciepły posiłek
  • wyjście do kina
  • kręgle
  • basen
  • pizza w pizzeri „Guccio” 
  • wiele niespodzianek i atrakcji dla dzieci

Każdy uczestnik otrzyma koszulkę z napisem ”Zimowy Camp 2024”.

Za tydzień zajęć trzeba zapłacić 150 zł, za dwa tygodnie 300 zł. 

Rezerwacja miejsc pod nr tel. 602 214 968.

Zebranie rodziców odnośnie ferii zimowych Camp Zapaśniczy odbędzie się w czwartek 8 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej (sala konferencyjna na parterze) o godz. 19:30.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

KarolKarol

2 0

Za co biorą pieniądze?
Jak z tej listy prawie wszystko za darmo jest .
Boks ma też za darmo .
Szaleństwo .

13:39, 08.02.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BartekBartek

0 0

Panowie prezesi jaką Wy macie doświadczoną kadrę trenerską, Sikorskiego, który przychodzi na salę i po 5-ciu minutach idzie do domu. Prezesi z miasta otrzymują olbrzymie pieniądze, a w klubie za wszystko trzeba płacić. Dziwię się rodzicom,że się na to zgadzają. Wstyd.

09:24, 09.02.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%