Zamknij

Uczcijmy pamięć pomordowanych

11:44, 04.10.2016 |
REKLAMA
Skomentuj

Obchody upamiętniające ofiary zbrodni niemieckich rozpoczną się jutro, 5 października o godz. 16.30 na Małym Rynku.

Jak co roku pod pomnikiem nauczycieli i zasłużonych świecian, zamordowanych przez hitlerowców, zapłonął znicze i pojawią się wiązanki.  W trakcie uroczystości, uczniowie świeckich szkół uczczą pamięć o pomordowanych obywatelach naszego miasta. Również Ty możesz do nich dołączyć, pielęgnując w ten sposób wspomnienie tego wydarzenia.

Organizatorami obchodów są: Zespół Szkół Menedżerskich, Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej oraz Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji - Izba Regionalna - przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Świeciu.
EM

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

historykhistoryk

0 0

Obchody upamiętniające ofiary zbrodni niemieckich obchodzi się
na miejscu popełnionych zbrodni. 00:40, 06.10.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone