Zamknij
REKLAMA

Uczniowie ZSP trafili na komisariat. Wiecie dlaczego?

23:22, 25.11.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu odwiedzili miejscową komendę policji. Wizyta związana była z projektem „Zawód godny zaufania”. W trakcie pobytu uczestnicy zapoznali się z etapami rekrutacji do służby w Policji, odwiedzili oficera dyżurnego, a także poznali "od kuchni" pracę funkcjonariuszy.

W ramach projektu „Zawód godny zaufania” uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu wraz z opiekunem odwiedzili tutejszą komendę policji. Podczas spotkania młodzież mogła z bliska przyjrzeć się pracy oficera dyżurnego, policjantów „drogówki” i „patrolówki”. W trakcie pobytu zapoznała się również z etapami rekrutacji do służby w Policji.

Podczas wizyty uczniowie zadawali wiele pytań, na które z chęcią odpowiadała policjantka zespołu ds. nieletnich. Goście zwiedzili najciekawsze pomieszczenia, a funkcjonariusze zdradzili im tajniki swojej służby. Największe zainteresowanie wzbudził jednak sprzęt używany przez policjantów z wydziału prewencji podczas zabezpieczania meczów.

Dla policjantów, którzy przyjęli młodzież, była to również okazja, aby poprzez przekazywanie informacji na temat specyfiki służby, promować tę niełatwą ale ciekawą, przynoszącą wiele satysfakcji i niewątpliwie zaszczytną służbę.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (5)

AgusiaAgusia

1 0

Twarze te panny pochowały, jakby miały coś na sumieniu... 07:59, 26.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

emeryt polemeryt pol

1 0

Super sprawa. Niech się młodzież uczy. Jak najwięcej takich akcji. 10:15, 27.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KATARZYNAKATARZYNA

7 0

ZSP ma fajnego Pana od EDB, który potrafi rozmawiać z młodzieżą, a przy okazji przekazać ogromną wiedzę tę teoretyczną jak i praktyczną. Prawdziwy fachowiec. 10:21, 27.11.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MartaMarta

0 0

ZNAM TEGO PANA. UCZY MNIE EDB. JEST WYMAGAJĄCY, ALE PRZYNAJMNIEJ NAUCZY. FAJNIE OPOWIADA. 12:42, 27.11.2018


MarcinMarcin

0 1

Kto jak kto ale najlepszym naukowcem nadal pozostaje nasz szanowny Pan Jan Sikorski, Serdecznie pozdrawiam!! 21:24, 29.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone