Wiadomości, wydarzenia - Świecie i okolice

Zamknij

Pantomima na wiosnę

12:52, 27.03.2012
Skomentuj Pantomima na wiosnę

Najstarsze przedszkolaki z Przedszkola nr 9 ?Pod klonem? w Świeciu zaprezentowały społeczności przedszkola oraz swoim rodzicom muzyczną pantomimę zatytułowaną ?Czerwony Kapturek i przyjaciele?.

Obok bohaterów klasycznej baśni w inscenizacji wystąpiły także: sowa, niedźwiedzie, lisy, motyle, kaczki, zające, marchewki i krasnoludek. Nad całością czuwały panie wychowawczynie: Ewa Szydłowska i Weronika Nowakowska.
W przedstawieniu wykorzystano wiele przebojów, pochodzących z różnych nurtów muzycznych, rozpoczynając od piosenek dziecięcych, poprzez pop i rock, na muzyce poważnej skończywszy. Nie zabrakło takich wykonawców jak: Urszula Sipińska czy Pavarotti oraz zespołów: Abba, Myslovitz, Lady Pank , Blenders. Pojawiła się także muzyka z filmów: „Jak rozpętałem II wojnę światową” i „Stawka większa niż życie”.
Dzieci znakomicie zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie. Ich „profesjonalizm” został zauważony i doceniony zarówno przez  najmłodszych widzów, jak i dorosłych. Nie obyło się bez łez wzruszenia, które pojawiły się na twarzach rodziców. Naszym małym aktorom tak bardzo spodobały się występy dla szerokiej publiczności,że postanowiły, w kolejnym tygodniu, zaprosić do przedszkola uczniów z zaprzyjaźnionych szkół SP1 i SP7.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu swiecie24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%