Od dziś działa kolejny duży obiekt handlowy na terenie byłej cukrowni. Na klientów czekają przestronne sklepy, liczne promocje, kiełbaski i muzyka.
Bliboardy, ogłoszenia prasowe i ulotki rozdawane na ulicach miasta zrobiły swoje. Dziś w południe na parkingu pomiędzy Multiboxem a Kauflandem trudno było znaleźć wolne miejsce parkingowe. Świecian i mieszkańców okolicznych miejscowości przyciągnęły ciekawość i nadzieja na zakupy w promocji.
Na zewnątrz DJ muzyką i słowem zagrzewał do zakupów, szczudlarze rozdawali baloniki, a spora kolejka ustawiała się do stoiska z kiełbaskami.
W południe, po kilku przemowach, przedstawiciele inwestorów i władz samorządowych przecięciem wstęgi dokonali symbolicznego otwarcia obiektu.
Nowoczesny obiekt pod marką MultiBox, o powierzchni 5.000 m kw. położony jest przy ulicy Parkowej i dzieli wspólny parking na ponad 330 aut z sąsiadującym marketem Kaufland. W pobliżu działa już Tesco i od kilku miesięcy BricoMarche. - Multibox stanie się częścią handlowego centrum Świecia – mówi Maciej Mazur z firmy konsultingowej Mallson Polska zarządzającej nieruchomością.
W Multiboxie swoje sklepy otworzyły lub wkrótce otworzą: , , , , , , , oraz . Przy obiekcie już działa samoobsługowa stacja benzynowa firmy Statoil a w planach jest także powstanie restauracji drive. Latem powstanie plac zabaw dla dzieci.
KRZYSZTOF NOWICKI
adik586712:24, 31.03.2012
Ciekawe gdzie powstanie ta restauracja Drive czy na pasie między drogą po byłym torowisku , a drogą po której wyjeżdżają autobusy czy też w miejscu obecnego budynku z salonem meblowym który jest okropny i nie pasuje do otoczenia.
ob12:30, 31.03.2012
Dziesiąty lokal nadal nie wynajęty :(
CSW18:23, 31.03.2012
Kolejne "byle co". Przenieśli to co było m.in. na rynku do tego nowo wybudowanego klocka. Neeeext!
Ps. W sklepie na Kościuszki dwie baby w kolejce gadały mniej więcej w ten deseń:
- Była żeś w tym nowym supermarkiecie?
- Taa byłam, ale nic prawie darmo nie dawali, więc strata czasu.
:D I teraz już macie odpowiedź, po co tam ludzie przyjechali :)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu swiecie24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz