Zamknij
REKLAMA

18-letnia Klaudia miała wiele pasji. Wszystko runęło w jednym momencie... Pomóż jej powrócić do zdrowia!

12:35, 06.09.2019 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

Klaudia Hoppe jest młoda, ma jedynie 18 lat. Jeszcze niedawno chętnie rozwijała swoje pasje, grała w siatkówkę i jeździła konno, zdobywając dzięki temu wiele wspaniałych osiągnięć. Miała plany, marzenia do spełnienia, zdrowie. Wszystko runęło w jednym momencie.

We wtorek 13 sierpnia prowadziła samochód, volkswagena golfa. Znajdowała się w pobliżu Lnianka w gminie Lniano, niedaleko miejscowości Brzemiona, w której mieszkała. Przed godziną 16:00 jej auto uderzyło w drzewo. Na miejsce przybyli strażacy. Aby wyciągnąć dziewczynę z pojazdu, musieli użyć nożyc hydraulicznych. Klaudia odniosła poważne obrażenia i liczne złamania, dlatego śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował ją do Szpitala im. A. Jurasza w Bydgoszczy.

Obecnie Klaudia jest półprzytomna i przechodzi wiele operacji. Jej stan jest ciężki, ale stabilny. Czeka ją jednak długa droga powrotu do zdrowia, żmudna rehabilitacja i kolejne, kosztowne operacje.

Pieniędzy na leczenie Klaudii brakuje. Jednak jest szansa, aby je zebrać. Napisał do nas Tobiasz Pawlikowski, znajomy rodziny Klaudii, który na Facebooku prowadzi zbiórkę pieniędzy na leczenie dziewczyny.

- Proszę o wsparcie i nagłośnienie mojej inicjatywy. Dodam, że jestem w stałym kontakcie z rodziną Klaudii, która wspiera dziewczynę w szpitalu im Jurasza w Bydgoszczy. Chciałbym zebrać możliwie dużo pieniędzy, aby pomóc jej w przyszłym leczeniu. To naprawdę skromna, młoda i perspektywiczna osoba. Trzeba jej pomóc – podkreśla Tobiasz Pawlikowski.

Do zebrania jest 29 tysięcy złotych. Na chwilę obecną (6 września 2019, godz. 12:05) zebrano już 14 882 złotych.

Jak będzie wyglądało dalsze życie Klaudii Hoppe? Co z jej sportową pasją? To od Ciebie, drogi Czytelniku, również zależy to, czy jej życie będzie normalne. To, co możesz dla niej zrobić teraz, to wpłacić pieniądze na jej leczenie. To nie musi być duża kwota. Każda wpłata przybliża szansę powrotu do upragnionego zdrowia i samodzielności.

Link do zbiórki na Facebooku znajdziesz TUTAJ.

(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

SdSd

0 0

13 sierpnia to był wtorek 10:29, 08.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GoscGosc

0 0

Wlasnie 13 sierpnia to wtorek byl. 20:57, 08.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone