Zamknij
REKLAMA

Szymon Piątkowski zaśpiewa w "Szansie na Sukces" - zobacz WIDEO

20:45, 04.11.2019 | Krzysztof Nowicki
Skomentuj
REKLAMA

Młody świecianin często występuje na rozmaitych miejskich wydarzeniach i zachwyca swoim głosem. W najbliższą niedzielę przekonamy się czy zachwyci też jurorów.

W niedzielę 10 listopada o godz. 15.15 warto usiąść przed telewizorami i włączyć program 2 TVP. W "Szansie na Sukces" wystąpi 16-letni świecianin Szymon Piątkowski. Kto go słyszał ten wie, że chłopak ma silny głos i spore umiejętności wokalne.
Gościem najbliższego odcinka "Szansy" będzie Edyta Geppert i to jej piosenki zaśpiewają uczestnicy. To powinno przypasować Szymonowi.

A jakie emocje towarzyszyły mu podczas eliminacji?

- Aby dostać się do odcinka musiałem, pojechać na castingi. Ja wybrałem akurat termin w którym odbywały się one w Warszawie - opowiada Szymon Piątkowski. - Emocje były ogromne. Strach i niepokój mieszał się z ekscytacją i taką wewnętrzną chęcią przenoszenia gór. Zaśpiewałem piosenkę "Bo to się zwykle tak zaczyna" w aranżacji Macieja Maleńczuka.

Przypominamy występ Szymona podczas 30-lecia Spółdzielczego Ośrodka Kultury "Stokrotka", którego jest wychowankiem.

 

(Krzysztof Nowicki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

GrażynaGrażyna

3 0

Szymon gratuluję dostania się do programu i wierzę, że będzie dobrze.
Super, że Świecie i gmina ma tylu młodych i zdolnych ludzi.... kibicujmy naszym mieszkańcom, wspierajmy się wzajemnie. 16:14, 05.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA