Zamknij

Konkurs na dyrektora przychodni. Wiemy kto startuje

15:51, 09.01.2020 | Krzysztof Nowicki
Skomentuj
REKLAMA

Do 7 stycznia można było składać oferty do konkursu na stanowisko dyrektora Miejsko - Gminnej Przychodni w Świeciu.  Jedną złożyła dotychczasowa dyrektor  Beata Sternal-Wolańczyk, a drugą...

Ogłoszonym pod koniec grudnia konkurs na stanowisko dyrektora był wymagany przepisami. Termin składania ofert upłynął w południe 7 stycznia i okazało się, że wcale nie ma tłumu chętnych do tej pracy. Do urzędu miejskiego wpłynęły tylko dwie oferty. 

- Długo zastanawiałam się nad tym czy w ogóle startować w tym konkursie - mówi Beata Sternal-Wolańczyk, dotychczasowa dyrektor przychodni. - Bo to nie jest łatwy kawałek chleba, to nie jest ciepła posadka. 

Udało nam się ustalić, że drugą kandydatką na stanowisko dyrektora jest Anna Rimell - farmaceutka ze Świecia, pracująca w Grudziądzu.

- Potwierdzam mój udział w konkursie na stanowisko dyrektora Miejsko - Gminnej Przychodni w Świeciu - mówi Anna Rimell. - Czekam na spotkanie z komisją konkursową i na rozstrzygnięcie konkursu. Na tym etapie nie będę udzielała żadnych komentarzy.

W ogłoszeniu konkursowym urzędnicy miejscy zaznaczyli, że rozstrzygnięcie konkursu może nastąpić do 31 stycznia. Prawdopodobnie komisja spotka się z kandydatami pod koniec przyszłego tygodnia.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

MamciaMamcia

9 1

Gdzie farmaceutka na stanowisko dyrektora przychodni . 18:37, 09.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MagdaMagda

6 1

Uuu, ta nieestetyczna Pani od D. Woźniaka? Oj nieee... 20:12, 09.01.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AgaAga

5 0

P. Woźniak chce przecież tyle zmienić i jeszcze więcej naprawiać to musi pchać swoich.
Mam nadzieję, że Pani Beatka udowodni że jest bezkonkurencyjna 08:10, 10.01.2020


świeciak72świeciak72

7 1

Dobrze, że pani Beata w końcu złożyła papiery :-) Wybawiła tym samym Burmistrza od kłopotu z ew. anulowaniem konkursu. Rozumiem, że nie jest to ciepła posada, ale za te pieniądze nigdzie nie ma ciepłych posad ! 09:19, 10.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA