Zamknij
REKLAMA

Z Fordonu do Świecia. Mamy nowego komendanta policji

18:47, 13.01.2020 | K.N
Skomentuj Fot. KPP Świecie
REKLAMA

Nadkom. Jarosław Zdunek od 11 stycznia jest nowym Komendantem Powiatowym Policji w Świeciu, a podinsp. Wojciecha Sztejk I zastępcą komendanta. Dotychczasowy szef świeckiej policji insp. Robert Olszewski został…

Przekazanie rozkazów o objęciu nowych stanowisk miało miejsce 10 stycznia podczas uroczystej zbiórki w świeckiej komendzie. Jarosław Zdunek odebrał rozkaz o powierzeniu mu od dnia 11 stycznia 2020 r. obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu. Rozkaz w obecności zaproszonych gości, funkcjonariuszy i pracowników komendy wręczył mu Komendant Wojewódzki Policji insp. Paweł Spychała. W imieniu społeczności lokalnej nowego komendanta powitał Wicestarosta Świecki Franciszek Koszowski. Jednocześnie Komendant Wojewódzki powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu podinsp. Wojciecha Sztejka. Dotychczasowego Komendanta insp. Roberta Olszewskiego oddelegował do pełnienia obowiązków Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu.

Nadkom. Jarosław Zdunek jest doświadczonym funkcjonariuszem. Służbę w Policji pełni od 21 maja 2001 r. Związany był głównie z pionem prewencji. Ostatnio pełnił służbę na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji Bydgoszcz - Fordon.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA