Repertuar filmowy na najbliższe dwa tygodnie zapowiada się całkiem ciekawie. Które filmy przypadną Wam do gustu? Z pewnością warto zwrócić uwagę na obsypany nagrodami film "Pan T."
Kino Wrzos - OKSiR Świecie
21 stycznia - wtorek
18:30 Gorący temat/ napisy, USA, Kanada,108`,dramat, biograficzny
20:30 PSY3 W imię zasad/ film polski, Polska 120`, sensacja
22 stycznia - środa
14:00 Urwis /dubbing , Kanada, USA, 87`, animacja, familijny, komedia
16:00 Mayday/ film polski, Polska 113`, komedia
18:00 Gorący temat/ napisy, USA, Kanada,108`,dramat, biograficzny
20:00 PSY3 W imię zasad/ film polski, Polska 120`, sensacja
23 stycznia - czwartek
12:00 Senior w kinie – Pan T./ film polski, Polska, 104`, dramat, komedia
15:00 Urwis /dubbing , Kanada, USA, 87`, animacja, familijny, komedia
17:00 Mayday/ film polski, Polska 113`, komedia
19:00 DKF - Pan T./ film polski, Polska, 104`, dramat, komedia
21:00 PSY3 W imię zasad/ film polski, Polska 120`, sensacja
24 stycznia – piątek
15:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka/dubbing, Korea Południowa 92`, animowany
17:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka/dubbing, Korea Południowa 92`, animowany
19:00 Gorący temat/ napisy, USA, Kanada,108`,dramat, biograficzny
21:00 Psy 3 W imię zasad / film polski, Polska 120`, sensacja
25 stycznia – sobota
11:00 Kino Sensoryczne – Śnieżka i fantastyczna siódemka/dubbing, Korea Południowa 92`, animowany
13:00 Mój przyjaciel Ufik/dubbing, Francja 90`, animacja, familijny, przygodowy
15:00 Śniezka i fantastyczna siódemka/dubbing, Korea Południowa 92`, animowany
17:00 Śniezka i fantastyczna siódemka/dubbing, Korea Południowa 92`, animowany
19:00 Gorący temat / napisy, USA, Kanada,108`,dramat, biograficzny
21:00 Psy 3 W imię zasad/ film polski, Polska 120`, sensacja
26 stycznia- niedziela
10:00 Poranek rodzinny – Mój przyjaciel Ufik/dubbing, Francja 90`, animacja, familijny, przygodowy
12:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka/dubbing, Korea Południowa 92`, animowany
14:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka/dubbing, Korea Południowa 92`, animowany
17:00 Mój przyjaciel Ufik/dubbing, Francja 90`, animacja, familijny, przygodowy
19:00 Gorący temat / napisy, USA, Kanada,108`,dramat, biograficzny
21:00 Psy 3 W imię zasad/ film polski, Polska 120`, sensacja
27-28 stycznia – poniedziałek, wtorek
10:00 Jestem M. Misfit / film polski, Polska 80`, komedia dla młodzieży
12:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka/dubbing, Korea Południowa 92`, animowany
14:00 Tajni i Fajni/ dubbing, USA 102`, komedia, animowany
16:00 Tajni i Fajni/ dubbing, USA 102`, komedia, animowany
18:00 Psy 3 W imię zasad / film polski, Polska 120`, sensacja
20:15 Gorący temat / napisy, USA, Kanada,108`,dramat, biograficzny
29 stycznia – środa
11:00 Jestem M. Misfit/ film polski, Polska 80`, komedia dla młodzieży
13:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka/dubbing, Korea Południowa 92`, animowany
15:00 Tajni i Fajni / dubbing, USA 102`, komedia, animowany
17:00 Tajni i Fajni / dubbing, USA 102`, komedia, animowany
19:00 Kino dla Kobiet – Osierocony Brooklyn/napisy, USA 142`, dramat, kryminał
21:40 Psy 3 W imię zasad / film polski, Polska 120`, sensacja
30 stycznia – czwartek
11:00 Jestem M. Misfit/ film polski, Polska 80`, komedia dla młodzieży
13:00 Śnieżka i fantastyczna siódemka/dubbing, Korea Południowa 92`, animowany
15:00 Tajni i Fajni / dubbing, USA 102`, komedia, animowany
17:00 Tajni i Fajni / dubbing, USA 102`, komedia, animowany
19:00 Gorący temat/ napisy, USA, Kanada,108`,dramat, biograficzny
21:15 Psy 3 W imię zasad / film polski, Polska 120`, sensacja
31 stycznia – piątek
11:00 Superpies i Turbokot/ dubbing, Wielka Brytania 80`,animacja, przygodowy
13:00 Tajni i Fajni/ dubbing, USA 102`, komedia, animowany
15:00 Superpies i Turbokot / dubbing, Wielka Brytania 80`,animacja, przygodowy
17:00 Jumanij Nastąpny Poziom / dubbing, USA, 114` , przygodowy, komedia, fantasy
19:00 1917/napisy, USA, Wielka Brytania 120`, dramat, wojenny
21:15 Jaś i Małgosia / napisy, USA, horror
1-2 lutego – sobota, niedziela
11:00 Superpies i Turbokot / dubbing, Wielka Brytania 80`,animacja, przygodowy
13:00 Tajni i Fajni/ dubbing, USA 102`, komedia, animowany
15:00 Superpies i Turbokot / dubbing, Wielka Brytania 80`,animacja, przygodowy
17:00 Jumanij Nastąpny Poziom / dubbing, USA, 114` , przygodowy, komedia, fantasy
19:00 1917/napisy, USA, Wielka Brytania 120`, dramat, wojenny
21:15 Jaś i Małgosia / napisy, USA, horror
3-5 lutego poniedziałek, wtorek, środa
11:00 Superpies i Turbokot / dubbing, Wielka Brytania 80`,animacja, przygodowy
13:00 Tajni i Fajni/ dubbing, USA 102`, komedia, animowany
15:00 Superpies i Turbokot / dubbing, Wielka Brytania 80`,animacja, przygodowy
17:00 Jumanij Nastąpny Poziom/ dubbing, USA, 114` , przygodowy, komedia, fantasy
19:00 1917/napisy, USA, Wielka Brytania 120`, dramat, wojenny
21:15 Jaś i Małgosia / napisy, USA, horror
Organizator nie odpowiada za zmiany w programie.
Informacje i rezerwacja biletów pod numerami telefonu 52 562 73 70, 52 562 73 71. Można też kupić bilety on-line na www.oksir.eu
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz