Zamknij
REKLAMA

Nowy Szpital odpowiada na list w sprawie pieniędzy dla ratowników

14:23, 01.07.2020 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Po kilku dniach oczekiwania otrzymaliśmy odpowiedź zarządu szpitala,  która nie wyczerpuje tematu. Zresztą sami zobaczcie.

Przypomnijmy, że jeden z ratowników medycznych pracujących w Nowym Szpitalu w Świeciu, w liście do redakcji zarzuca zarządowi szpitala przywłaszczenie pieniędzy od wojewody. 

[ZT]9674[/ZT]

ODPOWIEDŹ ZARZĄDU NOWEGO SZPITALA:

Odpowiedź na Pańskie pytania chcielibyśmy rozpocząć od opisania sytuacji szpitala (wszystkich szpitali) w czasie pandemii. Pierwszy raz mamy taki czas w którym pacjenci obawiają się koronawirusa i w związku z tym mniej korzystają z naszych usług. Narodowy Fundusz Zdrowia jeszcze nie zdecydował jak będzie nas traktował w tym trudnym czasie.
Oceniamy, że w okresie kilku miesięcy ta sytuacja wróci do normy, ale trudno dokładnie to określić. Teraz musimy ponosić wszystkie koszty mając nadzieję że NFZ uwzględni wyjątkowość tego okresu.
Dlatego teraz musimy bardzo ostrożnie podchodzić do wszystkich decyzji finansowych. Wszystkie zobowiązania wobec pracowników regulujemy zgodnie z obowiązującym prawem. Mamy nadzieję w najbliższym czasie zdecydować o regulacjach płac w obszarze ratownictwa.
O dokładnych kwotach chcemy rozmawiać z pracownikami i odpowiadać na wszystkie ich wątpliwości. Dlatego prosimy o cierpliwość i danie nam czasu na ten dialog.

Z wyrazami szacunku
Marta Pióro

Odpowiedź jaką przysłał szpital w żaden sposób nie wyczerpuje tematu. Jest zaznaczeniem, że temat został poruszony i poproszeniem o więcej czasu. Czekamy zatem na konkrety.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

TedTed

0 0

Ratownicy zobaczą pieniądze jak świnia poleci w kosmos ! 09:44, 03.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA