Zamknij
REKLAMA

Nowa siedziba Armar. Udany start i ambitne plany na przyszłość

09:30, 27.11.2020 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Inne miejsce, ale ta sama, niezawodna ekipa. Pod koniec października w Chełmnie otwarta została nowa siedziba hurtowni Armar. To dobrze znana, regionalna firma motoryzacyjna należąca do sieci ProfiAuto. Po ponad miesiącu działalności właściciele podsumowują, że przeniesienie się do budynku przy Łunawskiej 2 było bardzo dobrą decyzją, a firma działa jeszcze prężniej.

– Armar rozwija się od 23 lat i przez ten czas mocno zwiększyły się nasze możliwości, które ostatecznie wymagały przeprowadzki do nowej, większej siedziby – mówi Tomasz Motylewski z hurtowni Armar. - Chcieliśmy, aby otwarcie podkreśliło ten rozwój i naszą pozycję rynkową, a przede wszystkim zachęciło klientów z Chełmna i okolic do skorzystania z naszej oferty. Dlatego od pierwszego dnia działalności w nowym miejscu przygotowaliśmy atrakcyjne promocje. Nadal można u nas kupić np. opony Triangle w bardzo dobrych cenach. Mieliśmy także upominki dla pierwszych 100 klientów, które rozeszły się jak tzw. ciepłe bułeczki, a otwarcie było sporym wydarzeniem w regionie. Klientów w naszej hurtowni nie brakuje i cieszymy się, że jako rodzinna firma z regionu jesteśmy wspierani przez mieszkańców Chełmna.

Właściciele hurtowni stawiają sobie kolejne ambitne cele, wśród których jest m.in. stałe zwiększanie liczby klientów oraz poszerzanie oferty. W przyszłym roku przed Armarem kolejne duże przedsięwzięcie, jakim będzie powiększenie oddziału w Świeciu.

– Każdego dnia odwiedza nas wielu klientów, którzy pytają o konkretne części lub po prostu chcą się przekonać, co możemy im zaoferować – mówi Motylewski. - Są pod wrażeniem asortymentu, którym dysponujemy. Realizujemy bardzo dużo zamówień hurtowych dla okolicznych serwisów i sklepów, a dzięki nowym możliwościom w Chełmnie wzmocniliśmy także obsługę w Świeciu, m.in. pod kątem dostępności towaru i czasu dostaw. Teraz przychodzi czas na rozwój naszej drugiej siedziby – dodaje.

Przypomnijmy: hurtownia Armar w Chełmnie to aktualnie 700 m2 powierzchni magazynowej i dostęp do ponad 300 tysięcy części zamiennych. Tak duży asortyment to efekt współpracy w ramach ogólnopolskiej sieci ProfiAuto. W ofercie są części do popularnych modeli samochodów, jak również rzadziej dostępnych, od części elektrycznych, przez najważniejsze układy samochodu, po materiały eksploatacyjne, opony, akumulatory oraz akcesoria samochodowe.

  

Hurtownia Armar w Świeciu
ul. Cukrowników 2
godz. otwarcia: poniedziałek-piątek 8.00-17.30, sobota 9.00-13.00
tel. 52 562 61 22
www.phuarmar.pl lub www.facebook.com/pages/Armar/

Hurtownia Armar w Chełmnie
ul. Młyńska 31godz. otwarcia: poniedziałek-piątek 8.00-18.00, sobota 9.00-13.00tel. 56 686 96 56
www.phuarmar.pl lub www.facebook.com/ArmarChelmno

(Artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA