Zamknij

Poznaj najpopularniejsze metody depilacji ciała

00:00, 09.01.2018 | materiał partnera
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Obecnie pozbywanie się zbędnego owłosienia z ciała jest koniecznością. Nic dziwnego, że coraz więcej metod depilacji skierowanych do obu płci. Poznaj najpopularniejsze z nich.

Wszystkim zależy na tym, aby różnego rodzaju metody depilacji dawały jak najtrwalsze efekty. Depilacja dotyczy różnych partii ciała, zarówno nóg, jak i rąk czy też okolic bikini. Coraz częściej depilacji poddaje się także plecy, głównie u mężczyzn. Warto tutaj zaznaczyć, że zabiegi depilacji w salonie okazują się nie tylko trwalsze, ale także mniej bolesne. Nic więc dziwnego, że ich popularność wciąż rośnie.

Popularne i skuteczne metody depilacji ciała:

Plastry z woskiem

Plastry z woskiem do depilacji można nabyć zarówno w drogeriach jak i w aptekach. Sposób użycia plastrów nie jest skomplikowany. Wystarczy gotowy plaster rozgrzać w dłoniach i przykleić do skóry, a następnie szybko oderwać już wraz z włosami. Jest to zabieg bardzo prosty i niezwykle skuteczny, lecz jeśli jest przeprowadzany pierwszy raz, może niestety okazać się bolesny.

Depilacja pastą cukrową

Alternatywą dla plastrów z woskiem jest pochodząca z krajów arabskich pasta cukrowa. Pasta cukrowa jest nie tylko tańsza, ale także nie powoduje reakcji alergicznych. Niestety okazuje się ona niezwykle czasochłonna. W wielu salonach kosmetycznych można wykonywać depilację przy pomocy pasty cukrowej. Nie da się ukryć, że zabiegi te cieszą się ogromną popularnością. Przede wszystkim profesjonalne kosmetyczki cały zabieg przeprowadzają niezwykle szybko i bardzo skutecznie.

Warto jednak pamiętać, że o ile depilacja nóg plastrami z woskiem możliwa jest do samodzielnego przeprowadzenia jej w domu, to jednak depilacja wrażliwych miejsc wymaga interwencji profesjonalnej kosmetyczki.

Kremy do depilacji

Dla osób, które boją się bólu związanego z wyrywaniem włosów, stworzone zostały specjalne kremy do depilacji. Choć stosowanie kremów nie powoduje bólu, to jednak minusem tej metody okazują się krótkotrwałe efekty, bowiem uciążliwe włoski odrastają już po kilku dniach. Niestety to wymusza stosowanie kremu w krótkich odstępach czasu.

Depilacja laserowa

Dziś niemalże każdy szanujący się i profesjonalny salon kosmetyczny oferuje usługę jaką jest profesjonalna depilacja laserowa. Depilacja laserowa wykazuje się wysoką skutecznością. Ponadto warto wspomnieć, że każda profesjonalna kosmetyczka dba o komfort swoich klientów przez co zabiegi przebiegają szybko i przyjemnie. Zalety depilacji laserowej sprawiają, że metoda ta jest nie tylko bezpieczna, ale także każdego dnia zyskuje na popularności. Ponadto nie należy zapominać, że po zabiegach depilacji laserowej nie występują komplikacje związane z wrastającymi włoskami. A niestety ten problem zna bardzo wiele osób używających wosku lub zwykłej maszynki do golenia.

Decydując się na zabieg jakim jest depilacja laserem należy udać się do wysokiej jakości salonu kosmetycznego, który oferuje profesjonalne zabiegi depilacji laserowej. Godne polecenia usługi kosmetyczne, a także istotne informacje o ten metodzie depilacji znajdziemy na stronie http://www.studiolaser-depilacja.pl/depilacja-laserowa.html.

(materiał partnera)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

KajahKajah

0 0

Ja skorzystałam z depilacji laserowej pach w Krakowie w Laser Deluxhttp://www.laserdelux.pl/krakow/depilacja-laserowa. Byłam bardzo zadowolona z efektów i napewno na tym nie skończę Zrobilam 3 zabiegi i wlosy nie odrastają. Myślę, żeby skorzystać jeszcze z depilacji laserowej bikini. Super wygoda na lato <3 10:55, 15.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone