Zamknij

Oferta pracy na stanowisku: Asystent Zarządu

14:51, 02.07.2018 materiał partnera Aktualizacja: 14:58, 02.07.2018

Veolia Północ Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko asystenta zarządu. To ciekawa i wymagająca praca na miejscu.
Sprawdź czy spełniasz wymogi.

ZADANIA:

  • Obsługa sekretariatu spółki
  • Organizowanie podróży służbowych członków zarządu i innych pracowników ( rezerwacja hoteli, biletów)
  • Organizowanie spotkań członków zarządu (uzgadnianie terminu, miejsca)
  • Realizacja polityki dotyczącej telefonów służbowych,
  • Organizowanie imprez i wydarzeń w spółce związanych z reklamą, marketingiem i budowaniem wizerunku.
  • Realizacja polityki dotyczącej floty samochodowej spółki,

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Kilkuletni staż pracy;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;
  • Komunikatywność.
  • Oczekujemy na osoby prezentujące postawę lidera w dziedzinie bezpieczeństwa i deklarujące działania na rzecz budowy kultury bezpieczeństwa w miejscu pracy.

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju
  • Dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do kart Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV na adres:

[email protected]

W temacie wiadomości prosimy zaznaczyć Nr ref. /Asystent zarządu

Termin składania aplikacji upływa z dniem: 15.07.2018r.

Aplikacje złożone w procesie rekrutacji nie będą zwracane.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr101, poz.926, ze zm.)”.­­­

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%