Zamknij

Takiej myjni brakowało w centrum Świecia

13:00, 16.07.2018 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Symboliczne przekazanie kluczy. Fot. Krzysztof Nowicki

Tytułowe stwierdzenie to słowa jednego z wielu klientów, którzy w sobotę przyjechali na otwarcie myjni bezdotykowej Bricomarche.

Nowoczesny wygląd, rozwiązania ułatwiające życie klientom, najlepszej jakości środki myjące i duża przepustowość to tylko kilka z wielu atutów nowo otwartej myjni przy świeckim Bricomarche. Chociaż otwarcie myjni zapowiedziane było na godz. 11 to pierwsi klienci przyjechali umyć swoje auta już około dziewiątej.

Uroczystość otwarcia to przekazanie inwestorowi kluczy i kart magnetycznych przez przedstawicieli firmy wykonawczej, czyli firmy Annette Aneta Sadowska, oraz przecięciu (tu przerwaniu) wstęgi.

Już po chwili kilka z sześciu stanowisk myjni było zajętych. Pierwszy klient umył samochód za darmo, pozostali mogli skorzystać z promocji partnerów Bricomarche.

- Wszystko jest tu nowe i fajnie, sprawnie myje się samochód – mówi Arkadiusz Boguń, pierwszy klient myjni. – Podczas mycia daje się zauważyć, że środki myjące są wysokiej jakości, bo zabrudzenia łatwo schodzą – dodaje.

- Takiej myjni w centrum miasta brakowało – komentuje inny z kierowców.

- Świetny wygląd i nowoczesne urządzenia – dodaje kolejny. – Super, że można płacić monetami, kartą, a nawet rozmienić banknoty na drobne. Miejmy tylko nadzieję, że dobra jakość środków myjących będzie na stałe.

Przez cały dzień w myciu samochodów kierowców wspierali fachowcy z firmy Annette pokazując jak prawidłowo myć oraz udzielając cennych wskazówek. Podzielimy się nimi wkrótce na łamach portalu Świecie24 i „Gazety Lokalnej”  

Na stoiskach obok wejścia do Bricomarche rozłożyli się partnerzy handlowi – przedstawiciele marek Tenzi, Moje Auto, Sthor i Yato.

(artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (9)

pluskplusk

9 6

Znacie przysłowie "kropla drąży kamień"?.
Woda pod ciśnieniem działa jak nóż (nóż wodny), którym można ciąć nawet beton, o lakierze samochodowym nie wspomnę. Czy klienci myjni to wiedzą?
14:50, 16.07.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

DetailerDetailer

0 3

Bez przesady... ciśnienie na bezdotykach nie jest szkodliwe dla lakieru.
20:26, 19.07.2018


HonorataHonorata

3 0

Detailer, bronisz złej sprawy jakby ci osobiście zależało !? 09:33, 23.07.2018


MajkMajk

4 8

A ja się tak po ludzku wzruszyłem. Taka inwestycja w naszym skromnym mieście. Chwała Panu! 00:14, 17.07.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

pucybutpucybut

7 2

nie popuść z zachwytu, bo trzeba będzie cię myjką do ładu doprowadzać 00:58, 17.07.2018


Mój NIKMój NIK

8 1

wszystko dzięki PIS! - "czyścimy do bólu wszystkie brudy": media, stadniny, TK, spółki państwowe, armia, kasta SN - do podszewki.

Jednak gdy wiadomy starzec z Żoliborza - aby żył wiecznie - zejdzie w końcu na kolano (bądź trzustkę), będzie płacz i zgrzytanie zębów, wszak zamach na konstytucyjny porządek prawny to zbrodnia z minimum 5 lat odsiatki do dożywocia włącznie (Kodeks Karny), a jak nazwać błyskawiczne przepychanie butem ustaw (podobno pisanych w innych krajach) z pogwałceniem prawa do debaty, uchwalanie ustaw sprzecznych z konstytucją, ignorowanie wyroków TK, usuwanie sędziów (nieusuwalnych zgodnie z Konstytucją), bezprecedensowy skok na kasę w spółkach państwowych, obsadzanie tychże nieudacznikami bez wykształcenia.

- takiego brudu nie zmyje nawet najnowocześniejsza myjnia przy Bricomarche
01:19, 17.07.2018


odwiedzającyodwiedzający

6 2

Brakuje opcji mycia alufelg specjalnym środkiem, a tak po za tym myjnia ok :) polecam :) 03:08, 17.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DetailerDetailer

1 6

Mycie tymi szczotkami z myjni to jedna z najgorszych rzeczy jakie można zrobić lakierowi swojego samochodu, gorsze jest tylko mycie auta na myjni automatycznej, które są przy stacjach benzynowych. Szczotką myje się koła, doły drzwi, zderzaki, gdzie zbiera się najwięcej zabrudzeń - piasek etc. Potem tą samą szczotką myje się lakier i robi tysiące pięknych rysek. Jeżeli ktoś nie zwraca na to uwagi to ok, taka myjnia jest świetnym i szybkim rozwiązaniem, ale jeśli ktoś nie chce niszczyć swojego lakieru to może się potem ładnie złapać za głowę oglądając lakier swojego auta w świetle słonecznym. Pozdrawiam. :) 19:08, 17.07.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

kierowca bombowcakierowca bombowca

5 0

czyli myjnia w Brico, tam gdzie pracujesz jest lepsza? Dobrze wiedzieś, że konkurencyjna myjnia na Orlenie jest konkurencyjna. A co z myjnią w Wiągu? Tak samo dobra, czy raczej niedobra? 01:05, 18.07.2018


REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone