Zamknij

Chcą wspierać lokalny sport i rozwijać swoje biznesy

14:34, 07.02.2019 | Krzysztof Nowicki
REKLAMA
Skomentuj
Na spotkaniu oficjalnie przyjęto nowych członków - na zdjęciu właścicieli hurtowni budowlanej Gresta. Fot. Krzysztof Nowicki

5 lutego miało miejsce trzecie spotkanie WDA Futbol Business Clubu. Pojawili się na nim członkowie klubu, zaproszeni goście oraz przedstawiciele władz miasta.

Spotkanie miało charakter otwarty. Oznacza to, że mógł w nim wziąć udział każdy chętny przedsiębiorca z naszego powiatu, regionu, czy Polski. Wystarczyło wcześniej dać znać. 

Spotkanie poprowadzili: Tomasz Kośmider - szef makroregionów w Partnerskich Klubach Biznesu oraz Wojciech Pogoda - koordynator WDA Futbol Business Clubu w Świeciu. Na początku prezentacja idei, sposobu działania, zasięgu i możliwości.
Idea opiera się na dwóch filarach. Pierwszy to systematyczne wspieranie (sponsoring) KS Wda. Drugi to łączenie ze sobą firm nawiązywanie kontaktów, robienie interesów w gronie zaufanych firm.Nie tylko na rynku lokalnym, ale w prawie całej Polsce, bo sieć Partnerskich Klubów Biznesu coraz bardziej się rozrasta i pokrywa już większą część kraju.

Otwarte spotkania mają odbywać się dwa razy na kwartał. Oprócz tego w planach są spotkania zamknięte, czyli tylko dla klubowiczów, wspólne wyjazdy i różne akcje.

Więcej informacji można znaleźć na fejsbukowej stronie WDA Futbol Business Club.

 

(Krzysztof Nowicki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

daskdask

1 0

Co to za *%#)!& ! 18:28, 07.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BlablaBlabla

3 0

Przeciez WDA juz nie istnieje... 19:46, 07.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AniaAnia

6 0

To jest chore, kilka panów, którzy zniszczyli piłkarską historię Świecia bryluje na salonach. To jest dopiero tupet. 17:44, 08.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone