Zamknij
REKLAMA

Nowa odsłona salonu meblowego. Będziecie zdziwieni

23:07, 11.04.2019 | Artykuł sponsorowany

Zmieniające się trendy, inna kolorystyka i inne potrzeby klientów – to główne powody nowej aranżacji najpopularniejszego salonu meblowego w Świeciu. Na klientów czekają promocje.

Duża, otwarta przestrzeń, ciekawy układ pomieszczeń, dużo światła i mnóstwo elementów dekoracyjnych. Takie spostrzeżenia mają klienci odwiedzający salon Black Red White przy ul. Żwirki i Wigury 11 B. Dziesiątego kwietnia miało miejsce otwarcie salonu po przemianie.

- Takie zmiany przeprowadzamy co kilka lat, ponieważ zmieniają się trendy we wzornictwie, w kolorystyce, również w potrzebach klientów – wyjaśnia Aleksander Pora, kierownik salonu BRW. – Nasza firma stara się zawsze nie tylko zaspokajać potrzeby naszych klientów, wychodzić im naprzeciw, a nawet nieco wyprzedzać – dodaje.

Większość klientów odwiedzających sklep po 10 kwietnia była zaskoczona tym, że tak bardzo można odmienić wnętrze salonu.

- Wszystkie opinie klientów były pozytywne, nowa aranżacja salonu bardzo im się podoba – mówi Pora. - Duża w tym zasługa właścicieli firmy i pracowników salonu. Dziękuję im za zaangażowanie.

Nowa ekspozycja uwzględnia większe zainteresowanie kupujących meblami tapicerowanymi oraz drobnymi elementami wyposażenia wnętrz, dodatkami. Dlatego teraz w salonie BRW można znaleźć nie tylko wygodne, funkcjonalne, o ciekawym wzornictwie meble, ale można też na miejscu kupić lampy, poduszki, kwietniki, wazony i mnóstwo innych drobiazgów upiększających nasze domy i mieszkania.
Stali klienci zauważą z pewnością to, że oferta sklepu została poszerzona o sypialnie, pokoje dziecięce i meble biurowe.

Do 13 kwietnia trwa promocja, w ramach której salon oferuje rabaty do 30 % oraz transport gratis. Warto się pospieszyć.

Salon Black Red White
ul. Żwirki i Wigury 11 B (nad Dużym Blankuszem)
Świecie

Czynne w godzinach 9.00 – 18.00
a w soboty w godz. 9.00 – 14.00.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA