Zamknij

Zobacz gdzie jest najlepszy skup surowców w regionie

15:07, 25.04.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Skupujemy, rzetelnie płacimy i odpowiedzialnie zagospodarowujemy odpady makulaturowe i z tworzyw sztucznych.

Rozwój cywilizacyjny niesie za sobą też negatywne konsekwencje. Jedną z nich jest coraz większa ilość różnego rodzaju odpadów. Kiedyś większość z nich trafiała na wysypiska, ale nauczyliśmy się odpowiedzialnie gospodarować odpadami i przerabiać te z nich, które nadają się do ponownego wykorzystania.

Tematem recyklingu zajmujemy się od 20 lat i choć firma Karnowski Recykling ma krótszą historię, to większość zespołu to specjaliści pracujący w tej branży po kilkanaście, a nawet dwadzieścia lat. Cenimy to doświadczenie, dlatego nasza dwudziestoosobowa załoga pracuje z nami wiele lat.

Odpowiedni personel to jeden filar sukcesu. Drugim jest ciągły rozwój parku maszynowego. Odpowiednie, nowoczesne urządzenia pomagają nam dbać o to, by skup, segregowanie, załadunek i wysyłka surowców wtórnych odbywała się w nieuciążliwy dla środowiska sposób.

Jako jeden z największych w regionie skupów surowców dbamy o zadowolenie naszych klientów – nie tylko odbiorców, ale też dostawców: hurtowych i detalicznych. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu działaniami firmy, rzetelnie płacimy dostawcom za przywożone do nas surowce. Cena jest zależna od kilku parametrów, ale jest to nawet 20 groszy za 1 kg makulatury. To sprawia, że do naszego skupu w Bukowcu trafiają dostawy z powiatu świeckiego, ale też z różnych części województwa, a nawet kraju.
Proces zakupu i sprzedaży surowców znacznie ułatwia posiadanie własnego taboru samochodowego. Na stanie mamy pojazdy wielkogabarytowe jak i mniejsze, do przewozu niewielkich ilości odpadów.

Skup surowców Karnowski Recykling
Bukowiec ul. Wiatrakowa 4
tel. 608 380 017
www.karnowski.com.pl

REKLAMA
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (3)

ZxzZxz

0 0

Co z kar- surem? Co tam się dzieje 21:19, 29.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SpectroSpectro

0 0

Zapytaj "ex żonę" Karnowskiego. 09:39, 01.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

xyzxyz

0 0

Gdyby nie dziobał na boku ani nie robił lewych biznesów na MONDI za pewne nie byłoby takiej akcji, jak wiadomo miał swoich na bramach oraz na odbieorze co na lewo wpuszczali z mokra maku itd tak wyszło teraz wszystko obarczył na żonę. mało wiecie pracowałem długo na tym 14:49, 03.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone