Zamknij

Bricomarche w Świeciu ułatwia duże zakupy

09:53, 09.05.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Klienci działu budowlanego nie będą musieli z ciężkimi wózkami kluczyć przez halę do kas, tylko zapłacą przy dodatkowej kasie i zapakują swoje zakupy do samochodu w budowanej właśnie wiacie.

Dział budowlany w świeckim Brico znajduje się na końcu sklepu. To oddzielna część. Teraz klienci robiące w nim zakupy muszą przetoczyć wózki z towarem do kas sklepu, a to wiąże się z kluczeniem w alejkach i manewrowanie w rejonie kas. W sytuacji kiedy wózki są mocno obciążone, zapakowane dużymi gabarytami – dotarcie nimi do kasy jest sporym wyczynem. A później jeszcze trzeba przejechać część parkingu do samochodu.

Już w czerwcu to ma się zmienić. Przy bramie do działu budowlanego powstaje wiata, pod którą wjadą mniejsze samochody dostawcze. W pobliżu bramy będzie zamontowana dodatkowa kasa, w której klienci zostaną obsłużeni przez wezwanego pracownika.

- Tą inwestycją chcemy ułatwić naszym klientom robienie zakupów – mówi mówi Sławomir Czarnecki, prezes zarządu Bricomarché Świecie. - Jesteśmy przekonani o tym, że ta zmiana spotka się z dobrym przyjęciem przez klientów.

 

REKLAMA
(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

zarazekzarazek

2 0

Konkurencja dopiero się buduje, a już wpływa na jakość obsługi. 22:44, 09.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MaxMax

0 0

No właśnie, co budują w Świeciu? 13:20, 10.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone