Zamknij
REKLAMA

Komputronik w nowych szatach i z nowym działem

12:01, 15.05.2019 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Od tygodnia sklep komputerowy przy ul. Cukrowników zaprasza klientów do wejścia nowym wyglądem witryny, a jeszcze w tym miesiącu zmieni się organizacja wnętrza sklepu.

- Kiedy przenosiliśmy tu nasz salon pięć lat temu to byliśmy jedynym sklepem w budynku, więc nasza reklama była widoczna z daleka – mówi Magdalena Kiedrowska, kierownik salonu Komputronik w Świeciu. - Teraz jest tu więcej sklepów i stosowane są nowocześniejsze, ładniejsze reklamy na witrynach, dlatego postanowiliśmy odświeżyć wygląd.

Zaprojektowaniem, wykonaniem i montażem reklam na witrynie salonu zajęła się znana świecka firma AK Reklama.
Nowy wygląd z zewnątrz to nie jedyna zmiana w Komputroniku. Już trwa reorganizacja wnętrza salonu tak by wydzielić odrębny dział serwisowy.

- Zaobserwowaliśmy, że rosną potrzeby klientów porozmawiania z serwisantem, załatwienia na miejscu a to lepiej zrobić w miejscu oddzielonym od miejsca sprzedażowego – mówi Kiedrowska.

Wraz z uruchomieniem działu serwisowego planowane jest zwiększenie ilości usług oferowanych przez salon Komputronik w Świeciu.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

JackJack

2 0

Zmienia się reklama i wnętrze dodając dział serwisowy z doradztwem.Jeśli również zmieni się podejście do klienta i będzie mile widziany również po sprzedaży to już jakiś plus.Klient pytający się i oczekujący odpowiedzi i doradztwa przy zakupie to klient zadowolony . Będzie znajomym zachwalał obsługę i zachęcał do zakupu w tym sklepie.Wiadomo prowizja od sprzedaży to motywacja.Życzyć tylko pozostało wielu klientów odwiedzających i kupujących zadowolonych z miłej atmosfery. 13:08, 16.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NickNick

0 0

Proponuje zapewnic szerszy asortyment w sklepie. Czego tam nie ma....WSZYSTKIEGO! 06:39, 17.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tomm88tomm88

0 0

Słabo zaopatrzony sklep ten Komputronik w Świeciu, a na ich stronie internetowej spory wybór ,może teraz coś się poprawi na lepsze. 15:44, 17.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JanJan

1 0

Sklep dobry do odbioru towaru zamówionego na ich stronie internetowej. 11:09, 05.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA