Zamknij

Targi budowlane Gresta-Bud odwiedziły tłumy zwiedzających

23:37, 29.02.2020 | Krzysztof Nowicki
Skomentuj Przedstawiciele Lumifil Innovations demonstrują maty grzewcze. Fot. Krzysztof Nowicki
REKLAMA

Nowe technologie, oszczędności, odnawialne źródła energii to były wiodące tematy rozmów na dzisiejszych targach. Zobaczcie ZDJĘCIA.

O tym z jak dużym zainteresowaniem spotkała się trzecia edycja targów budowlanych Gresta – Bud świadczyły już kłopoty z zaparkowaniem samochodów w sensownej odległości od Hali Widowiskowo – Sportowej w Świeciu. Z dużego ruchu zadowoleni byli wystawcy.

- Właściwie zwiedzający chodzą od samego rana i jest ich dużo więcej niż w zeszłym roku – mówi Adam Wawrowski z firmy Profit.

Ideą świeckich targów jest skupienie w jednym miejscu lokalnych firm z branży budowlanej i ich ogólnopolskich partnerów, tak by zwiedzający mieli możliwość poznania nowoczesnych trendów, produktów, rozwiązań i porozmawiania na miejscu z fachowcami.

- Fajne jest tutaj to, że spacerując pośród tych różnych stoisk można podpytać rzeczy nas interesujące, ale też zobaczyć zupełnie nowe rozwiązania, o których nawet nie wiedzieliśmy – mówi pani Anna z Gruczna.

Targi to nie tylko zwiedzanie i rozmowy o nowościach, ale też konkretny biznes. Wielu wystawców zakończyło ten dzień z poumawianymi spotkaniami, niektórzy z podpisanymi umowami.

- Pokazaliśmy na dzisiejszych targach to w czym nasza firma przoduje, czyli kompleksowe podejście do klienta – mówi Michał Wejner, prezes Lumifil Innovations i współwłaściciel Lumifil. – Począwszy od okien i drzwi, przez panele fotowoltaiczne dające prąd ze słońca, przez rozwiązania zagospodarowania tej energii, np. maty grzewcze, czy ogrzewacze wody do centralnego ogrzewania, aż po rozwiązania dla rolników – stalowe wiaty, zbiorniki. Dlatego przy naszych stoiskach ciągle był ruch, ciągle coś demonstrowaliśmy, tłumaczyliśmy.

[ZT]8831[/ZT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA