Zamknij

Piłkarki z klubu Wda/Strażak Przechowo poniosły porażkę

13:45, 02.05.2017 Mateusz Rezmer
Skomentuj

Drużyna Fuksa Wielowicz przerwała dobrą serię trzech meczów bez porażki w 3 lidzie kobiet piłkarek Wdy/Strażaka Przechowo.

Spotkanie, które inaugurowało 18 kolejkę gier trzeciej ligi w grupie kujawsko-pomorskiej  rozpoczęło się zgodnie z przewidywaniami. To gospodynie od pierwszych minut dominowały na boisku, lepiej operowały piłką  i skutecznie rozszerzały  pole gry, dzięki czemu stworzyły sobie kilka dobrych okazji do zdobycia gola. Niestety swoich szans nie wykorzystały między innymi Martyna Kwaśniewska i Maxima Graczykowska

Te przestrzelone okazje zemściły się w 30 minucie meczu,  kiedy błąd w szeregach obronnych gospodyń wykorzystała pomocniczka ekipy z Wielowicza wychodząc  sam na sam z bramkarką Strażaka. Jej strzał niefortunnie skierowała do siatki pomocniczka Strażaka, Julia Wieprzowska. Od 30 minuty po samobójczym golu, zespół gości cieszył się z prowadzenia jeden do zera. Warto dodać, że wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Druga cześć meczu rozpoczęła się dla piłkarek  Wdy/Strażaka bardzo źle, ponieważ w 45 minucie straciły kolejnego gola i stało się jasne, że wywalczenie choćby punktu będzie trudnym zdaniem dla podopiecznych Tomasza Płacheckiego i Mateusza Rezmera .

Nadzieje kibica na to, że w tym spotkaniu jeszcze nie wszystko stracone dała  w  55 minucie meczu pięknym strzałem Natalia Głowinkowska. Niestety chwilę później gospodynie straciły trzeciego gola, który w praktyce zabił nadzieję na lepsze.

Zawodniczki Fuksa Wielowicza zdobyły jeszcze jedną bramkę ostatecznie pokonując zespół z Przechowa 4:1.

Kolejny mecz młode piłkarki z Przechowa zagrają 3 maja w Osielsku z tamtejszym GLKS-sem .