Zamknij

YAMABUSHI na najwyższym stopniu podium!

12:40, 26.09.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

W dniu 22 września 2018 r. w Osielsku k/Bydgoszczy po raz siódmy odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Olimpijskiego "YAMABUSHI CUP". W turnieju udział wzięło ok. 350 zawodników reprezentujących 26 Kluby Karate z terenu całej Polski. Klub Karate „YAMABUSHI" zdobywając 58 medali (14 złotych, 13 srebrnych i 31 brązowych) zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów.

Medalistami z Klubu „YAMABUSHI” zostali:

złoto:

Paweł Brudnicki – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)

Paweł Brudnicki – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)

Vanessa Czyżewska – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy)

Paula Różycka – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)

Urszula Różycka – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)

Anna Sujkowska – kata indywidualne kobiet masters

Kacper Kaleta – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (żółte pasy)

Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy)

Kinga Maciejewska – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (żółte pasy)

Rafał Sujkowski – kumite indywidualne kadetów (+70 kg)

Iga Daszkiewicz – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-30 kg)

Aniela Dzedzej – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg)

Malwina Lampkowska – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-50 kg)

Iga Daszkiewicz, Maja Leśniewska, Agata Grzybek - kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat

srebro:

Jędrzej Olszewski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)

Jędrzej Olszewski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)

Julia Kempińska – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy)

Roksana Abramczyk – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)

Mikołaj Burek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (open)

Patryk Tarkowski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (żółte pasy)

Jan Winnicki – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy)

Kinga Maciejewska – kata indywidualne dziewcząt 14-15 lat (żółte pasy)

Fabian Sojka – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (-50 kg)

Kacper Rosiński – kumite indywidualne kadetów (+70 kg)

Igor Brzościkowski – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-27 kg)

Aleksandra Malik – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (+50 kg)

Aniela Dzedzej – kumite indywidualne kadetek (-47 kg)

brąz:

Antoni Olszewski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)

Tymon Behrendt – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (białe pasy)

Igor Polewski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)

Roksana Abramczyk – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy)

Vanessa Czyżewska – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)

Julia Kempińska – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)

Roksana Jaszak – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)

Maja Jaszak – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)

Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (open)

Aleksandra Bryll – kata indywidualne juniorek

Przemysław Magielski – kata indywidualne mężczyzn masters

Tomasz Deptuła – kata indywidualne mężczyzn masters

Kacper Kaleta – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy)

Wiktor Fierek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy)

Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (żółte pasy)

Aleksandra Poskrop – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (żółte pasy)

Emilia Chaberska – kata indywidualne dziewcząt 14-15 lat (żółte pasy)

Julia Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 14-15 lat (żółte pasy)

Fabian Sojka – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+40 kg)

Hubert Grzybek – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-30 kg)

Marcel Lewandowski – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-40 kg)

Kacper Jankowski – kumite indywidualne kadetów (-70 kg)

Igor Polewski – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-27 kg)

Emilia Chaberska – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg)

Malwina Lampkowska – kumite indywidualne kadetek (-47 kg)

Krzysztof Michalski – kumite indywidualne juniorów (open)

Tomasz Deptuła – kumite indywidualne mężczyzn (open)

Przemysław Magielski – kumite indywidualne mężczyzn (open)

Paweł Brudnicki, Igor Brzościkowski, Wiktor Fierek - kata drużynowe chłopców 10-11 lat

Marcel Lewandowski, Fabian Sojka, Patryk Tarkowski - kata drużynowe chłopców 12-13 lat

Anna Malik, Aleksandra Malik, Magdalena Malik - kata drużynowe dziewcząt 12-13 lat

(M.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone