ŚWIECIE – Reprezentanci klubu MLKS Anbud Wisła Świecie po raz kolejny udowodnili swoją wysoką formę na arenie międzynarodowej. Z zawodów zapaśniczych rozgrywanych w Czechach drużyna przywiozła aż pięć medali, w tym trzy złote.
Zawodnicy ze Świecia zaprezentowali doskonałą technikę i ogromne serce do walki, wspaniale reprezentując swój klub, miasto oraz kraj. Wyjazd zakończył się wywalczeniem następujących miejsc na podium:
Złote medale:
Zobacz finałową walkę Oliwiera:
Srebrny medal:
Brązowy medal:
[FOTORELACJA]4473[/FOTORELACJA]
Klub składa ogromne podziękowania za pomoc w organizacji wyjazdu swoim niezawodnym sponsorom i partnerom. Słowa wdzięczności za wsparcie logistyczne i finansowe skierowane są do: Kręgielni Chocolate (Olimpia, Klaudiusz i Nicole Sikorscy), Anbud Wypożyczalnia (Anna i Maciej Firyn), Kamila Nelke.
To dzięki ich zaangażowaniu młodzi sportowcy mogą regularnie zdobywać cenne doświadczenie i odnosić kolejne sukcesy na matach całej Europy. Zarząd klubu gratuluje wszystkim zawodnikom wspaniałego występu i powodów do dumy, jakich dostarczyli swoim kibicom.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom za serce do walki i wspaniałe reprezentowanie klubu, miasta Świecie i Polski
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu swiecie24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz