Zamknij
REKLAMA

Siatkarki miesiąc przed nowym sezonem

14:00, 28.08.2019 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. halawswieciu.pl

Dokładnie za miesiąc siatkarki Jokera Mekro/Energoremont Świecie rozpoczną kolejny sezon na pierwszoligowych parkietach. Pierwszym ich rywalem będzie beniaminek z Częstochowy. Do sezonu trzeba się jednak solidnie przygotować, o co zadbać ponownie ma Marcin Wojtowicz ze swoim sztabem szkoleniowym. 
 
Od początku sierpnia w naszym obiekcie codziennie trenuje mistrz z poprzedniego sezonu. Oprócz zajęć czysto siatkarskich, duży nacisk kładziony jest na siłę mięśni czy wydolność. W ramach integracji zespołu zorganizowano nawet spływ kajakowy rzeką Wdą. 
Już we wrześniu rozpoczną się gry kontrolne. W pierwszy weekend września Joker wyjeżdża na pierwszy turniej do Poznania. Tydzień później swoje umiejętności Jokerki zaprezentują na turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim. Po raz pierwszy przed świecką publicznością zagrają we wtorek 17 września, gdzie ich rywalem będzie zespół z Poznania. W dniach 20-21 września odbędzie się kolejny turniej o Puchar Prezesa firmy Mekro. Będzie to ostatnie przetarcie przed inauguracją ligi przewidzianą na 27 września. Sezon z pewnością zapowiada się na bardzo ciekawy.

Źródło: halawswieciu.pl
 

(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone