Zamknij
REKLAMA

Policjanci z całego powiatu rywalizowali o puchar komendanta. Kto okazał się najlepszy?

10:46, 06.09.2019 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

W środę 4 września na boiskach do siatkówki plażowej w Świeciu policjanci rozegrali Turniej Plażowej Piłki Siatkowej. Do rywalizacji o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu stanęło 8 dwuosobowych drużyn z całego powiatu świeckiego.

Turniej odbył się na ogólnodostępnych boiskach do siatkówki plażowej przy ul. Żwirki i Wigury. Do rywalizacji stanęło 8 dwuosobowych drużyn z komendy oraz podległych posterunków policji. Zawody rozegrano systemem grupowym. Sportowa rywalizacja toczyła się w duchu fair play, a zawodnicy grali z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem.

Zawodnicy rozegrali 16 meczy. W finałowym meczu bezkonkurencyjna okazała się drużyna w składzie mł. asp. Damian Zielewski z posterunku w Osiu oraz sierż. szt. Arkadiusz Warczak z wydziału prewencji, II miejsce zajęli mł. asp. Adam Bocian z posterunku w Dragaczu oraz mł. asp. Patryk Gerke z wydziału kryminalnego. Po zaciętej walce na III miejscu uplasowała się drużyna w składzie st. sierż. Małgorzata Sadowska-Śpica z wydziału kryminalnego oraz sierż. szt. Damian Ejankowski z wydziału prewencji.

Turniej odbył się w sportowej atmosferze oraz upalnej aurze. Nie brakowało emocji i nagłych zwrotów akcji. Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu, podinsp. Wojciech Sztejka, wręczył zwycięzcom puchar i pogratulował wygranej.

(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

EdaEda

0 0

16 meczy ? Kozy grały ? Raczej meczów ! 10:53, 07.09.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AdaAda

0 0

Obie formy poprawne, geniuszu. 06:25, 08.09.2019


© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone