Zamknij
REKLAMA

Łapią przestępców, a w wolnym czasie ryby

08:00, 20.09.2019 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

W sobotę 14 września w Kruszwicy na Jeziorze Gopło odbyły się XIII Indywidualne i Drużynowe Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa kujawsko-pomorskiego.

W zawodach startowało 15 drużyn, w tym dwie z komendy w Świeciu. Ogółem w rywalizacji uczestniczyło 45 zawodników. Policyjni wędkarze ze Świecia zajęli II miejsce w kategorii drużynowej.

Zawody odbywały się zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Wędkarskiego, na jedną wędkę, z wyłączeniem ryby uklei.

Wcześnie rano, bo już o 6.30, w miejsce zbiórki w Kruszwicy stawili się uczestnicy z całego województwa reprezentujący większość komend naszego garnizonu. Po losowaniu miejsc, a także po krótkim posiłku, uczestnicy udali się na stanowiska. Rywalizacja trwała 4 godziny i była bardzo zacięta. Niektórym dopisywało szczęście, inni mieli go mniej, ale przez cały czas każdy wytężał siły i umiejętności, aby złowić jak najwięcej ryb.

Drużynowo zwyciężyła ekipa z KWP w Bydgoszczy, tuż za nimi, stając na II miejscu podium, znaleźli się nasi wędkarze – Karol Kaczkowski, Mariusz Pytel i Leszek Kleczyński. Trzecie miejsce zajęła drużyna z KPP w Inowrocławiu.

Nagrody i puchary wręczali Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. kujawsko-pomorskiego podinsp. Piotr Kujawa i Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski. Nagrodę i puchar za największą złowioną rybę wręczył Burmistrz Kruszwicy Dariusz Witczak, który wraz z Komendantem Wojewódzkim Policji insp. Pawłem Spychałą, objął imprezę honorowym patronatem.

Przez cały okres trwania zawodów wędkarzom dopisywały humory oraz dobra pogoda.  Po zawodach w miłej atmosferze i przy wspólnym posiłku wędkarze długo dyskutowali o złowionych trofeach, które po zważeniu trafiły do jeziora.

(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

wędkarzwędkarz

0 0

Przestępców się łapie, a ryby się łowi. 10:40, 21.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone