Młodzi karatecy zdobyli 36 medali (15 złotych, 8 srebrnych i 13 brązowych) zajmując przy tym pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów i zdobywając tytuł Najlepszego Klubu.
Medalistami zostali:
Złoto:
Szymon Koryl – kata indywidualne chłopców 10 lat (białe pasy);
Kamil Woźniak – kata indywidualne chłopców 12-13 lat (białe pasy);
Nadia Ostrowicka – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy);
Lena Sercow – kata indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze (białe pasy);
Antonina Hennig – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy);
Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 11 lat;
Błażej Michałek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat;
Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 11 lat;
Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 11 lat (żółte pasy);
Błażej Michałek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy);
Julia Rudnicka – kata indywidualne dziewcząt 10 lat (żółte pasy);
Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 11 lat (żółte pasy);
Antonina Hennig – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (żółte pasy);
Fabian Sojka – kumte indywidualne chłopców 12-13 lat (-50 kg);
Maciej Wegner – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-35 kg).
Srebro:
Oskar Wodrowski - kata indywidualne chłopców 10 lat (białe pasy);
Jakub Sowa – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (białe pasy);
Julia Rudnicka – kata indywidualne dziewcząt 10 lat;
Maja Leśniewska – kata indywidualne dziewcząt 11 lat;
Anna Malik – kata indywidualne dziewcząt 11 lat (żółte pasy);
Maksymilian Chaberski – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+40 kg);
Jan Winnicki – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (+35 kg);
Aniela Dzedzej – kumite indywidualne kadetek (-47 kg).
Brąz:
Jan Winnicki – kata indywidualne chłopców 8-9 lat;
Szymon Koryl – kata indywidualne chłopców (żółte pasy);
Jan Winnicki – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy);
Urszula Różycka – kata indywidualne dziewcząt 10 lat (żółte pasy);
Pola Różycka – kata indywidualne dziewcząt 11 lat (żółte pasy);
Tymon Komeza – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-35 kg);
Jan Fierek – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (+50 kg);
Agata Grzybek – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (+40 kg);
Urszula Różycka – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-35 kg);
Pola Różycka – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-40 kg);
Julia Rudnicka – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg);
Emila Chaberska – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg);
Aniela Dzedzej - kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-50 kg).
Lena Sercow13:13, 02.06.2020
0 0
Było Super?? 13:13, 02.06.2020
Lena Sercow13:13, 02.06.2020
0 0
??? 13:13, 02.06.2020