Zamknij
REKLAMA

Może to ciebie szukają do programu #pogodzinach

09:18, 08.10.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj
To będzie ciekawa przygoda, a może przerodzić się w życiową pasję. Fot. photogenica

Lubisz kręcić lub montować filmy? Chcesz nauczyć się więcej? Tworzyć materiały, które obejrzy całe Świecie? A może wolisz pracę koncepcyjną, redakcyjną? Przyjdź na casting do programu #pogodzinach.

Już od listopada świecki OKSiR rusza z projektem #pogodzinach. Z młodych osób zostanie stworzona redakcja, której zadaniem będzie realizacja zapowiedzi i relacji z wydarzeń kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych odbywających się w Świeciu. Wszystko pod okiem ekspertów: ekipy filmowej, dziennikarzy, specjalistów od promocji. Filmy będzie można oglądać na kanale YouTube, w TV CSW oraz na portalu Świecie24.

- Szukamy otwartych, kreatywnych i odważnych osób, które chciałyby spróbować swoich sił w pracy przed kamerą – mówi Agnieszka Puza, kierownik działu promocji i sponsoringu w Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu. - To będzie ciekawa przygoda, a może przerodzić się w życiową pasję.

Casting na prowadzących program odbędzie się 11 października o godzinie 17:00 w Galerii OKNO (wejście przez Klubokawiarnię Kultura). Zgłoszenie chęci udziału w castingu należy wysłać na adres: [email protected]. Oferta adresowana jest do młodzieży (15+).

Zadanie dla uczestników castingu przewiduje zapowiedzenie przed kamerą dwóch wydarzeń. Można skorzystać z przygotowanego tekstu wysyłanego po zgłoszeniu na maila lub przygotować swoją wersję zapowiedzi. Więcej informacji można uzyskać po numerem 602 631 177.

Spotkanie castingowe poprowadzą: Andrzej Bartniak (redaktor miesięcznika „Teraz Świecie”), Paulina Walendziak (aktorka), Agnieszka Puza (kierownik Działu Promocji i Sponsoringu OKSiR, organizatorka warsztatów rozwojowych), Ariel Stawski (kierownik Parku Wodnego w Świeciu, animator kultury, konferansjer) oraz Łukasz Sowiński (filmowiec, fotograf).

Pomysł na #pogodzinach zrodził się z podążania OKSiRu za duchem czasu.

- Już nie wystarczą banery i zapowiedzi w prasie – mówi Puza. - Uwaga odbiorców coraz bardziej przenosi się w stronę mediów elektronicznych. Dlatego chcemy wyjść naprzeciw tym potrzebom i docierać do mieszkańców przez ciekawe zapowiedzi filmowe, przez relacje z wydarzeń.

Ciekawostką będzie obecność na castingu Pauliny Walendziak, pochodzącej ze Świecia młodej aktorki, która udzieli kilku cennych wskazówek dotyczących prezentowania się przed kamerą.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone