Zamknij
REKLAMA

Może to ciebie szukają do programu #pogodzinach

09:18, 08.10.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj
To będzie ciekawa przygoda, a może przerodzić się w życiową pasję. Fot. photogenica

Lubisz kręcić lub montować filmy? Chcesz nauczyć się więcej? Tworzyć materiały, które obejrzy całe Świecie? A może wolisz pracę koncepcyjną, redakcyjną? Przyjdź na casting do programu #pogodzinach.

Już od listopada świecki OKSiR rusza z projektem #pogodzinach. Z młodych osób zostanie stworzona redakcja, której zadaniem będzie realizacja zapowiedzi i relacji z wydarzeń kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych odbywających się w Świeciu. Wszystko pod okiem ekspertów: ekipy filmowej, dziennikarzy, specjalistów od promocji. Filmy będzie można oglądać na kanale YouTube, w TV CSW oraz na portalu Świecie24.

- Szukamy otwartych, kreatywnych i odważnych osób, które chciałyby spróbować swoich sił w pracy przed kamerą – mówi Agnieszka Puza, kierownik działu promocji i sponsoringu w Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu. - To będzie ciekawa przygoda, a może przerodzić się w życiową pasję.

Casting na prowadzących program odbędzie się 11 października o godzinie 17:00 w Galerii OKNO (wejście przez Klubokawiarnię Kultura). Zgłoszenie chęci udziału w castingu należy wysłać na adres: [email protected]. Oferta adresowana jest do młodzieży (15+).

Zadanie dla uczestników castingu przewiduje zapowiedzenie przed kamerą dwóch wydarzeń. Można skorzystać z przygotowanego tekstu wysyłanego po zgłoszeniu na maila lub przygotować swoją wersję zapowiedzi. Więcej informacji można uzyskać po numerem 602 631 177.

Spotkanie castingowe poprowadzą: Andrzej Bartniak (redaktor miesięcznika „Teraz Świecie”), Paulina Walendziak (aktorka), Agnieszka Puza (kierownik Działu Promocji i Sponsoringu OKSiR, organizatorka warsztatów rozwojowych), Ariel Stawski (kierownik Parku Wodnego w Świeciu, animator kultury, konferansjer) oraz Łukasz Sowiński (filmowiec, fotograf).

Pomysł na #pogodzinach zrodził się z podążania OKSiRu za duchem czasu.

- Już nie wystarczą banery i zapowiedzi w prasie – mówi Puza. - Uwaga odbiorców coraz bardziej przenosi się w stronę mediów elektronicznych. Dlatego chcemy wyjść naprzeciw tym potrzebom i docierać do mieszkańców przez ciekawe zapowiedzi filmowe, przez relacje z wydarzeń.

Ciekawostką będzie obecność na castingu Pauliny Walendziak, pochodzącej ze Świecia młodej aktorki, która udzieli kilku cennych wskazówek dotyczących prezentowania się przed kamerą.

(K.N)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone