Zamknij
REKLAMA

Wyślij zdjęcia do konkursu – zgarnij nagrody

21:42, 29.01.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Stock image

Trzeba uchwycić na fotografiach magiczne i niepowtarzalne chwile - pełne miłości i dostarczyć je do OKSiR. Powstanie z nich wystawa „Okno miłości” a autor najlepszego zdjęcie dostanie nagrody.

OKNO MIŁOŚCI – wystawa przygotowana ze zdjęć mieszkańców Świecia i okolic dostępna od 14 lutego do 4 marca 2019 roku w Galerii OKNO.

Do 12 lutego organizatorzy czekają na zdjęcia z najcudowniejszych chwil spędzonych z bliską osobą lub ujęć przedstawiających miłość w różnych jej odsłonach. To może być zakochana para, mama z dzieckiem, maluch z futrzastym pupilem lub maskotką... Jednym słowem różne oblicza miłości. Pomysłów mogą być setki.

Z dostarczonych fotografii zostanie stworzona wystawa, którą będzie można oglądać w Galerii OKNO.

Wydrukowane zdjęcia należy dostarczyć do Punktu Informacji OKSiR w Świeciu (pn-pt, godz. 9:30-16:30) lub Klubokawiarni Kultura. Rozmiar zdjęć dowolny, z zastrzeżeniem, że nie może przekraczać formatu A4.

UWAGA – dostarczone zdjęcia biorą udział w konkursie na najlepsze zdjęcie. Autor nagrodzonej przez jury pracy otrzyma podwójne zaproszenie do kina WRZOS na dowolny film oraz niespodziankę od Klubokawiarni KULTURA.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone