Zamknij

Od poniedziałku ruszają Jeżewskie Amatorskie Impresje Artystyczne

18:07, 17.07.2019 | E.D
REKLAMA
Skomentuj

Już w przyszłym tygodniu startują V Jeżewskie Amatorskie Impresje Artystyczne. Zobacz co ciekawego przygotowali dla nas organizatorzy i weź udział w wydarzeniu.

Impresje, jak co roku, będą odbywać się na plaży Borce nad Stelchnem. Od poniedziałku 22 lipca do niedzieli 28 lipca każdy, dorosły czy dziecko, znajdzie dla siebie ciekawe zajęcie.

Co nas czeka?
Poranne zajęcia jogi, warsztaty wokalne, filozoficzne, śpiewu, fotograficzne i gry na bębnach. Do tego tańce w kręgu, kobiecy krąg, gra terenowa dla całych rodzin, koncerty gongów i mis tybetańskich, potańcówka z zespołem DORIS, koncert reggae. W niedzielę nastąpi wielkie podsumowanie. Oprócz loterii fantowej, wysłuchamy koncertu niespodzianki w wykonaniu samych członków stowarzyszenia Krzesiwo.

Równocześnie z Jeżewskimi Amatorskimi Impresjami Artystycznymi trwać będzie Lato Artystyczne dla dzieci. Codziennie przez 4 godziny dzieci w wieku 7-14 lat będą uczestniczyć w 3 rodzajach warsztatów: wokalnych, bębniarskich i przyrodniczych. Codziennie będzie ognisko z kiełbaskami i śpiewy do białego rana.

Zobacz plan zajęć Jeżewskich Amatorskich Impresji Artystycznych TUTAJ

Zobacz plan zajęć Lata Artystycznego dla dzieci TUTAJ

Udział ze wszystkich warsztatach i koncertach jest bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Krzesiwo przy współudziale Ośrodka Kultury i Gminy Jeżewo, Nadleśnictwa Dąbrowa i właścicieli prywatnych firm.

REKLAMA
(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone