Zamknij
REKLAMA

Po 12 latach opuścił Świekatowo i przeszedł do Pruszcza

08.42, 08.01.2019 M.K Aktualizacja: 08.43, 08.01.2019
Skomentuj
REKLAMA

Podczas sesji Rady Gminy Świekatowo odbyła się miła uroczystość związana z pożegnaniem dzielnicowego, po tym jak po 12 latach współpracy pożegnał się ze swoim rejonem służbowym, podejmując służbę jako dzielnicowy na terenie Posterunku Policji w  Pruszczu.

Asp. sztab. Krzysztof Kłosowski odszedł z posterunku w Bukowcu, ale nie z Policji. Po 12 latach współpracy zakończył służbę dzielnicowego na terenie gminy Świekatowo i objął stanowisko dzielnicowego w gminie Pruszcz. Był dzielnicowym od lutego 2007 roku. Doskonale jego działalność znali niemal wszyscy mieszkańcy gminy. Podczas sesji Rady Gminy Świekatowo byłemu już dzielnicowemu dziękowali uroczyście za pracę, na rzecz gminnej społeczności, współpracę w zakresie poprawy bezpieczeństwa mieszkańców, zaangażowanie i bezinteresowną pomoc drugiemu człowiekowi wójt Marek Topoliński, Ewelina Ledzińska , przewodnicząca Rady Gminy oraz Przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Danuta Megger.

Był też czas na powitanie nowego dzielnicowego - sierż. szt. Mariusza Grajewskiego i życzenie mu owocnej służby. Przypomnijmy, że obszar jego pracy to sołectwa: Jania Góra, Lipienica, Lubania-Lipiny, Małe Łąkie, Stążki, Szewno, Świekatowo, Tuszyny oraz Zalesie Królewskie. Nowy dzielnicowy pracuje w Posterunku Policji w Bukowcu. Dysponuje telefonem służbowym o nr 786 858 589. Można się z nim kontaktować również przy pomocy poczty elektronicznej oraz aplikacji mobilnej „Moja Komenda”
 

(M.K)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%