Zamknij
REKLAMA

Teraz zarejestrujesz pojazd w też punkcie w Nowem. Kolejne ułatwienie dla kierowców

08:15, 08.05.2018 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

Kolejne udogodnienia dla kierowców. Starostwo rozszerza zakres spraw, które można załatwić w drugim zamiejscowym punkcie wydziału komunikacji w Nowem. Punkt w Pruszczu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Już w maju w punkcie Wydziału Komunikacji i Dróg w Nowem, Pl. Św. Rocha 5, będzie można załatwić kompleksowo wszystkie sprawy związane z rejestracją pojazdu oraz innych spraw związanych z pojazdami. Możemy od ręki zarejestrować pojazd i załatwić wszystkie inne sprawy a po wcześniejszym uzgodnieniu odebrać druk prawa jazdy. W Świeciu musimy złożyć tylko wniosek o wydanie profilu kandydata na kierowcę.

W takim samym zakresie możemy załatwić sprawę w Pruszczu.

- Z tej możliwości mogą korzystać wszyscy mieszkańcy powiatu, niezależnie od miejsca zamieszkania – wyjaśnia Mirosław Karwasz kierownik wydziału.

Przypominamy kierowcom, że mogą umawiać się na wizytę w wydziale komunikacji telefonicznie pod nr tel. 52 56 83 125 lub przez internet.

Wystarczy wejść na stronę www.csw.pl , kliknąć zakładkę: System kolejkowy i wybrać termin oraz godzinę (potrzebny będzie PESEL).

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%