Zamknij
REKLAMA

Nowe tablice interaktywne i tablet w szkole podstawowej w Jeżewie

08:05, 15.04.2021 | Z.N
Skomentuj
REKLAMA

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Jeżewie w ramach projektu Erasmus + zakupiła trzy tablice interaktywne oraz tablet iPad. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Jeżewie wraz z Gminą Jeżewo, od 2018 roku realizuje program Erasmus + „Look after nature and nature will look after you”, czyli projekt o ochronie otaczającego nas świata i zasobów naturalnych. Z powodu pandemii, zaplanowane wizyty zostaną zrealizowane w formie wirtualnej. Najbliższa taka „wizyta” odbędzie się w dniach 13 – 16 kwietnia, a krajem goszczącym będzie Rumunia. W maju wirtualną wizytę podsumowującą wszystkie działania projektowe zorganizuje szkoła z Jeżewa.

 

 

Obecnie wszystkie działania projektowe odbywają się w formie online, dlatego też, z funduszy projektu Erasmus + zakupiono trzy tablice interaktywne do klas nauczania wczesnoszkolnego i tablet iPad. Na zakupiony sprzęt przeznaczono 30 000 zł z funduszy projektu.

-Do tej pory udało się zrealizować wszystkie zaplanowane działania, a największym sukcesem jest wprowadzenie pełnej segregacji śmieci w naszej szkole. Jest to duży krok w kierunku ochrony naszej planety i jej zasobów oraz pozwala na oszczędności funduszy szkolnych. – mówi Leszek Raywer – koordynator projektu w jeżewskiej szkole.

(Źródło: jezewo.eu)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%