Zamknij

Płot nad jeziorem Rybno postawiony do samej plaży

10:00, 02.11.2020 | K.N
Skomentuj Fot. Nadesłane
REKLAMA

Kolejny głos w sprawie rewitalizacji terenu nad jeziorem Rybno. Działkowicze alarmują, że stracili dostęp do plaży i lasu.

- Ostatnio gdy byłem w Rybnie zauważyłem, że my mieszkańcy domków właśnie dzięki tej rewitalizacji utraciliśmy dostęp do plaży i lasu - pisze Przemysław Brac. - Płot został pociągnięty do samej plaży, co oznacza, że nie jesteśmy w stanie pójść nad jezioro czy na spacer do lasu w sposób inny niż przez długi spacer po ruchliwej i niebezpiecznej ulicy, na której odcinku powinny już dawno zostać zamontowane progi zwalniające.

Dodatkowo z jakiegoś powodu jedynie droga prowadząca do Maciejowej Chaty ma od dłuższego już czasu zamontowane lustro ułatwiające wyjazd samochodem, gdzie nasza i inne drogi wyjazdowe już takich luster nie otrzymały.

Zaczynam się zastanawiać jaki rzeczywiście jest cel tej rewitalizacji, Pan Wójt wspominał że rewitalizacja jest dla dobra nas mieszkańców. Jak na razie mimo, że do Rybna jeżdżę 32 lata, pierwszy raz nie jestem w stanie iść ze swoim dzieckiem nad jezioro, właśnie z powodu rewitalizacji. 

Czekamy na odpowiedź ze strony władz Gminy Warlubie.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

??

2 0

A wójt z pisu ? 10:28, 02.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz