Zamknij

Dzień Dziecka – Drzycim 2018

14:27, 12.07.2018 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

To była już V edycja gminnych obchodów Dnia Dziecka, podczas których bawili się najmłodsi mieszkańcy naszej gminy.

27 Maja 2018 r. na boisku „ORLIK” impreza tradycyjnie zaczęła się od Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Drzycim w dwóch kategoriach wiekowych. W dalszej części na przybyłe dzieci czekały wspaniałe gry i zabawy.

Nasi Milusińscy brali udział w wielu konkurach zręcznościowych i zabawach. Waldemar Moczyński Wójt Gminy czytał dzieciom bajki, a potem rozdawał książki. Dzieci mogły przejechać się pod okiem instruktora konno. Korzystały też z przejażdżki policyjnym motocyklem i radiowozem. Strażacy z OSP Drzycim udostępnili najmłodszym miniaturę toru ćwiczebnego strażaków, gdzie punktem kulminacyjnym było lanie wodą do celu ze strażackiego węża.

Cały czas do dyspozycji były darmowe atrakcje takie jak: dmuchana zjeżdżalnia, trampolina i dmuchany zamek, lub „popływanie” w basenie z piłeczkami oraz wata cukrowa. Dużo radości sprawiło dzieciom malowanie twarzy oraz robienie wodnych tatuaży. Rozdawano napoje, lody i różne słodkości.

Przy okazji Dnia Dziecka strażacy zorganizowali rejestrację potencjalnych dawców szpiku kostnego dla Fundacji DKMS.

Wójt Gminy Drzycim Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanymi w organizację tak wspaniałej imprezy. Zapraszamy ponownie w przyszłym roku!

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz