Zamknij
REKLAMA

Pod mostem obierał skradzione kable. Widok policjantów go zszokował

07:20, 13.06.2022 | .
Skomentuj Fot. KPP Świecie
REKLAMA

Wspólne działania policjantów „patrolówki” i dzielnicowego z Posterunku Policji w Dragaczu (pow. świecki) doprowadziły do zatrzymania na gorącym uczynku mężczyzny, który kradł przewody napowietrznej linii telekomunikacyjnej. Łącznie funkcjonariusze udowodnili podejrzanemu 3 kradzieże. 

Dzięki współpracy dzielnicowego i funkcjonariuszy prewencji z Posterunku Policji w Dragaczu, na terenie miejscowości Michale (pow. świecki), mundurowi zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże przewodów napowietrznej linii telekomunikacyjnej. Złodziej wpadł na gorącym uczynku, kiedy pod mostem w rejonie Wisły obierał już odcięte przewody z izolacji. Policjanci, oprócz skradzionego mienia, znaleźli przy mężczyźnie narzędzia mogące służyć do popełnienia przestępstwa.

Pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że mężczyzna może mieć związek z innymi kradzieżami kabli, do których doszło w maju, na terenie powiatu świeckiego. Straty, które spowodował mężczyzna oszacowano na kwotę ponad 2,5 tys. złotych.

32-letni mieszkaniec Grudziądza, na podstawie zgromadzonych przez policjantów dowodów, usłyszał 3 zarzuty zaboru elementów sieci telekomunikacyjnych. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Grozi mu kara nawet do 8 lat pobawienia wolności.

[ZT]14418[/ZT]

[ALERT]1655097821592[/ALERT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%