Zamknij
REKLAMA

W mieszkaniu 22-latka ze Świecia znaleźli skradziony sprzęt elektroniczny

12.00, 10.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Kryminalni z komendy w Świeciu zatrzymali 22-latka podejrzanego o kradzież. Z domu jednorodzinnego ukradł pieniądze i sprzęt elektroniczny. Policjanci udowodnili mu również kradzież sprzed kilku lat. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Czynności wykonane przez policjantów wydziału  kryminalnego ze Świecia doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, który we wtorek (6.09.22) okradł jeden z domów jednorodzinnych na terenie Osia (pow. świecki). Sprawca wykorzystał nieuwagę właściciela, który pozostawił otwarte okno, wszedł do środka i zabrał pieniądze oraz sprzęt elektroniczny.

Mundurowi szybko wpadli na trop sprawcy. Choć podejrzany unikał spotkania z funkcjonariuszami, to i tak jego plan legł w gruzach. Wczoraj (7.09.22) kryminalni namierzyli 22-latka i zatrzymali go w jednym z mieszkań na terenie Świecia. Kompletnie zaskoczony wizytą policjantów, nie miał argumentów na obronę swojej niewinności, gdyż podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli większość skradzionych łupów.

Wczoraj (7.09.22) młody mężczyzna usłyszał zarzuty. Na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego, udowodniono mu również kradzież sprzed 4 lat na szkodę tej samej osoby. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%