Zamknij
REKLAMA

Policjant Paweł Wojtas najlepszy w całym województwie

09:21, 21.10.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Sierż. Paweł Wojtas z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu został laureatem eliminacji wojewódzkich do II Ogólnopolskiego konkursu dla policjantów - oskarżycieli publicznych. Za miesiąc będzie reprezentował kujawsko-pomorski garnizon w zawodach ogólnopolskich.

Policjanci - oskarżyciele publiczni z komend miejskich i powiatowych Policji woj. kujawsko-pomorskiego rywalizowali w eliminacjach II stopnia, na szczeblu wojewódzkim do II Ogólnopolskiego konkursu dla policjantów - oskarżycieli. Uczestnicy zostali poddani ocenie podczas testu wiedzy oraz testu dotyczącego umiejętności rozwiązywania 10 kazusów z materialnego prawa wykroczeń.

Celem zawodów było przede wszystkim poszerzenie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych, aktywizowanie inicjatywy własnej oraz wyłonienie najlepszego oskarżyciela publicznego woj. kujawsko–pomorskiego. W zawodach uczestniczyło 19 policjantów - oskarżycieli z komend miejskich i powiatowych Policji woj. kujawsko–pomorskiego ale to właśnie sierż. Paweł Wajtas z komendy w Świeciu został zwycięzcą finału.

- Gratulujemy i życzymy naszemu koledze powodzenia podczas ogólnopolskich zawodów finałowych, które rozegrane zostaną w dniach 18-19 listopada Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – mówi podkom. Joanna Tarkowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone