Zamknij
REKLAMA

Akcja Czysta Wda - kolejna odsłona przed nami. Też weź udział!

09:31, 21.04.2021 | Z.N
Skomentuj
REKLAMA

Akcja Czyta Wda - Świecie za nami! Uczestnicy i pogoda dopisali. Śmieci niestety też, dlatego już podczas sprzątania członkowie Stowarzyszenia Polska 2050 Kujawsko-Pomorskie zaproponowali, że akcję należy powtórzyć. Zapraszamy wszystkich do pomocy. Spotykamy się tam gdzie ostatnio. 

Po raz kolejny zapraszamy do wspólnego sprzątania, uczestnicy spotykają się w sobotę 24 kwietnia o godzinie 9:00 na  parkingu przy hurtowni Arbat, ul. Wodna

Link do wydarzenia 

 

 

W sobotę (17 kwietnia) w ramach ogólnopolskiej akcji Operacja Czysta Rzeka sprzątaliśmy brzeg Wdy podczas spaceru również w Świeciu. Na miejsce zbiórki oprócz zgłoszonych stawili się również harcerze. Razem w akcji wzięło udział 38 osób. Akcję wsparł Urząd Miejski i Gmina Świecie  oraz Stowarzyszenie Polska 2050 Kujawsko-Pomorskie oddział w Świeciu którzy zapewnili dodatkowe rękawiczki, maseczki i worki. Uczestnicy sami byli w szoku ile śmieci jest na takim krótkim odcinku i już podjęli decyzję, że w przyszły weekend kontynuują akcję wspierani przez urząd miasta i stowarzyszenie.

 

 

 Akcja przebiegła bardzo sprawnie, uczestnicy dopisali, a nawet przybyły osoby, które nie zapisały się przez formularz. Miłym akcentem były również osoby które posprzątały dodatkowe odcinki i przekazały informację gdzie zostawiły worki, które służba parku zwiozła do podstawionego kontenera.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%