Zamknij
REKLAMA

John Porter i Czesław Śpiewa już wiosną w Chełmnie. Dowiedz się więcej na temat koncertów

10:59, 15.03.2019 | E.D
Skomentuj Nadesłane
REKLAMA

John Porter oraz zespół Czesław Śpiewa wystąpią wiosną w Chełmnie. Dowiedz się więcej o koncertach, na które z pewnością warto się wybrać.

John Porter Solo
14 kwietnia 2019 r.
godz. 19:00
Kinoteatr Rondo w Chełmnie

John Porter to walijski muzyk, kompozytor i tekściarz. W trakcie koncertu usłyszymy m.in. utwory z ostatniego solowego krążka „Honey Trap”, a także kilka muzycznych premier. Poza piosenkami z najnowszej płyty usłyszymy także utwory z krążka „Helicopters”, czy twórczość powstałą w wyniku współpracy Portera z Anitą Lipnicką, Adamem „Nergalem” Darskim, Wojtkiem Mazolewskim i Alicją Domańską. Premierowo muzyk wykona także utwory ze swojej trzeciej, zamykającej tryptyk płyty. Jej premiera zapowiadana jest jeszcze w tym roku. Ostatni album Johna Portera to muzyczna kontynuacja wysoko ocenianego przez krytyków krążka „Back in Town”.

– Po raz kolejny artysta eksploruje skomplikowane relacje międzyludzkie, nasze ukryte lęki i obsesje przefiltrowane przez jego osobiste doświadczenie – zapowiadają organizatorzy wydarzenia. – Tym razem jednak muzyk zagra w zdecydowanie dynamiczniejszej, rockowo – bluesowej formie.

Koncert Johna Portera Solo, to zbiór utworów z ostatniego solowego krążka "Honey Trap", piosenki z legendarnej już płyty "Helicopters", z duetu z Anitą Lipnicką, a także projektów z Adamem Nergalem Darskim, Wojtkiem Mazolewskim, czy Alicją Domańską. Premierowo także utwory z trzeciej zamykającej tryptyk płyty, której premiera zapowiadana jest na 2019 rok.Ostatnia płyta solowa Johna "HONEY TRAP" jest muzyczną kontynuacją wysoko ocenianego przez krytyków poprzedniego albumu wykonawcy "BACK IN TOWN" - jednocześnie drugim z planowanej trylogii spod znaku mrocznego rocka.
Po raz kolejny artysta eksploruje skomplikowane relacje międzyludzkie, nasze ukryte lęki i obsesje przefiltrowane przez jego osobiste doświadczenie - tym razem jednak w zdecydowanie dynamiczniejszej, w rockowo - bluesowej formie. "Mam swój The Who-Neil Young moment!" - wyznaje Porter.

Bilety na koncert John Porter Solo dostępne są w cenie 50 – 70 zł. Nabyć je można m.in. online przez stronę www.kupbilecik.pl 

Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu. Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają. Pamiętaj także, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru. Bilety dostępne stacjonarnie w barze Rock'n'Roll (ul. Młyńska 7, Chełmno)

Czesław Śpiewa Koncert
31 maja 2019 r.
19:00-20:00
Kinoteatr Rondo w Chełmnie

Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa. Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory.Ich muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu, "Debiut" i "Pop", oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila -Tesco Value.

Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, akordeony i ukulele, to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem łączy bezpretensjonalny stand up z muzycznym rozmachem multi instrumentalnego koncertu.
 

Bilety na koncert Czesława Mozila dostępne są w cenie 50 – 90 zł. Nabyć je można m.in. online przez stronę www.kupbilecik.pl 

 

(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%