Zamknij
REKLAMA

Wypożyczalnia samochodów - o czym warto decydując się na wynajem auta?

08:53, 16.11.2020 | materiały partnera

Wynajem samochodu to obecnie bardzo dobry sposób na podróżowanie nie tylko dla osób, które nie posiadają własnego auta. Na rynku powstaje coraz więcej dobrze wyposażonych wypożyczalni oferujących różne rodzaje i modele pojazdów. Oczywiście przy podpisywaniu umowy z firmą specjalizującą się w wypożyczaniu aut należy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. 

 1. Sprawdź umowę i samochód
 2. Szerokie możliwości wypożyczania i zwrotu

Sprawdź umowę i samochód

Wypożyczając samochód, musisz pamiętać o kilku ważnych czynnikach. Jednym z nich jest fakt, że to Ty płacisz za wszystkie możliwe usterki, jakie pojawiły się po oddaniu samochodu. Dlatego przed podpisaniem umowy. Dokładnie sprawdź pojazd. Samochody do wypożyczenia mogą zepsuć się bądź zostać uszkodzone w trakcie jazdy poprzedniego klienta. Dlatego wynajem samochodów powinien być poprzedzony dokładną weryfikację stanu pojazdu. Warto zatem sprawdzić, czy nie ma plam na tapicerce lub zarysowań na karoserii. Oczywiście kluczowe jest także dokładne zapoznanie się z warunkami umowy. Niezależnie od tego, czy zdecydowałeś się na samochody osobowe, samochody typu SUV lub samochody typu VAN, pamiętaj, że musisz zadbać o auto z wypożyczalni. Aby zabezpieczyć się przed potencjalnymi wydatkami, możesz wykupić ubezpieczenie. Większość wypożyczalni oferuje podstawowy pakiet polis. Oprócz tego za dodatkową opłatą możesz dokupić np. ubezpieczenie przeciw kradzieży. Obecnie większość wypożyczalni wymaga od klientów, aby oddali samochód z pełnym bakiem. W związku z tym, że zasady w poszczególnych placówkach mogą się od siebie różnić, dokładnie sprawdź informacje zawarte na stronie. 

Szerokie możliwości wypożyczania i zwrotu

Najlepsza wypożyczalnia daje klientom spore możliwości, jeśli chodzi o odbiór i zwrot samochodów. Dla osób podróżujących bardzo ważne jest, czy mogą skorzystać z pojazdów na lotniskach. Do dyspozycji klientów mogą być następujące lotniska: Warszawa Okęcie, Wrocław Strachowice, Gdańsk Rębiechowo, Katowice Pyrzowice, Kraków Balice lub Wrocław Strachowice. Kluczowe są także różne rodzaje pojazdów. Najlepiej, aby w ofercie wypożyczalni aut były: samochody osobowe, samochody typu SUV, samochody typu VAN oraz eleganckie limuzyny lub sportowe auta. Dzięki temu można wypożyczyć auto na różne okazje. Coraz cześciej z takiej opcji korzystają firmy, wybierając wynajem długoterminowy. Wynajmowanie samochodu to także dobry sposób w przypadku organizacji wesela lub sesji zdjęciowej. W takim wypadku najlepsze okazują się stare, idealnie zadbane samochody. 

 

Wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car Polska

Wynajem aut w Polsce i ponad 70 innych krajach!

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach:

 • Warszawa Okęcie
 • Wrocław Strachowice
 • Gdańsk Rębiechowo
 • Katowice Pyrzowice
 • Kraków Balice
 • Wrocław Strachowice

Wynajmujemy samochody:

 • osobowe
 • SUVy
 • VANy

Sprawdź szczególy na https://www.enterpriserentacar.pl/pl/home.html

undefined

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA