Zamknij
REKLAMA

Informacja o pogoda w Częstochowie

15:51, 02.02.2021 | (materiał partnera)

Znajomość dokładnej prognozy pogody może pomóc we właściwym ubieraniu się, a także przewidzieć zmiany stanu zdrowia spowodowane pogodą. Osoby, stan zdrowia których zależy od zmian pogody, są podatne na takie trudności. Dlatego na stronach informacyjnych publikowane są nie tylko wskaźniki temperatury, ale także indeksy ciśnienia atmosferycznego.

Wejdź na stronę Meteoprog, na której wskazane są wszystkie niezbędne dane. Dla Ciebie - pogoda w Częstochowiei innych częściach Polski.

W środku zimy, że jest zbyt wcześnie, aby mówić o stabilizacji wskaźników temperatury. Jeśli pod koniec stycznia temperatura utrzyma się na poziomie około + 1 °C, to na początku lutego ogrzeje się do +11 stopni. Nocą w Częstochowie pogoda jest chłodna - około + 4 °C. Poziom wilgotności wynosi 90%, ale znaczących opadów nie będzie. Maksymalna liczba wynosi do 4,5 mm. Wiatr będzie średnio 6-7 m/s. Ciśnienie atmosferyczne - do 740 mm kolumna rtęci.

Aktualna prognoza pogody KrakówZimą pogoda też jest zmienna. Przed wyjściem na zewnątrz, należy przeglądnąć o prognoza pogody Kraków. Niewielkie ocieplenie spodziewane jest również na początku lutego. Powietrze nagrzeje się do 10 stopni Celsjusza. W nocy wskaźniki temperatury spadną do + 3-4 stopni Celsjusza. Nie należy wychodzić na zewnątrz bez parasola, gdyż w całej Polsce będą się zdarzać lekkie deszcze.

Średnia prognoza pogody w Krakowie przedstawia się następująco:

  • wilgotność powietrza - 80-90%;
  • ciśnienie atmosferyczne - w ciągu 735 mm kolumna rtęci;
  • prędkość wiatru - maksymalnie do 7 m/s.

Wiedza o tym, czego można się spodziewać po pogodzie, może pomóc w przygotowaniu i zaplanowaniu dnia.

Pogoda długoterminowa Wałbrzych na MeteoprogNa Meteoprog można znaleźć prognozę dla dowolnego miasta. Miłośnicy słonecznej pogody, po zapoznaniu się z pogoda długoterminowa Wałbrzych, nie będą zachwyceni - póki tu jest pochmurną. Dopiero pod koniec stycznia słońce przejdzie przez chmury. W ostatni weekend tego miesiąca można wybrać się na spacer, bo temperatura wzrośnie do +9 stopni w dzień i +4 w nocy.  Pogoda stronie Meteoprog wskazuje, że wkrótce nastąpi wzrost ciśnienia atmosferycznego. Jeśli w połowie stycznia ciśnienie atmosferyczne utrzyma się w granicach 700 mm kolumna rtęci, pod koniec wzrośnie do 730 mm kolumna rtęci. Takie zmiany długoterminowa pogoda Wałbrzych wpłyną na zdrowie osób uzależnionych od kaprysów pogody.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%